Zrecenzowano: 3 czerwca 2019

Cena luksusowa - a rzeczywistość uboga. W ofercie hotelu dostęp do wi-fi w całym obiekcie - oszustwo reklamowe, nikt nie napisał że wi-fi w podziemiu nie chodzi, a dostępu do sieci hotelowej nie ma. w każdym pokoju telewizor - owszem tylko że oferta programowa tv to kolejne nieporozumienie - w czasach PRL-u była lepsza. Pokój wilgotny za 110 zł. Jedynymi zaletami: cisza i spokój i niedaleko na piesze wędrówki po mieście oraz smaczne śniadania - jak na 110 zł to trochę mało pozytywów.

Termin pobytu: maj 2019
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
1  Dziękujemy, ewa b
Zrecenzowano: 22 lutego 2019

Hotel bardzo zadbany, z zewnątrz ładnie się prezentuje jest gdzie stanąć autem jak i posiedzieć na dworze. Pokoje czyściutkie w starym stylu lecz z klasą, dobre śniadania, miła obsługa. Niedrogi pobyt :> Polecam

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, michorek66
Zrecenzowano: 18 stycznia 2019

Hotel z zewnątrz wygląda ładnie. W dobrej okolicy - ok 1-1,5km od centrum - wystarczająco blisko na spacer ale nie słychać hałasu centrum. Śniadanie ok, szwedzki stół, naleśniki, wędlina, sery, jogurty, dobra kawa, owoce i ciastka. I na tym zalety się kończą. Czysto i ciepło w pokoju, ale pierwszego dnia woda ledwo letnia.
Pokój dostałam mały. Biurko maleńkie, na którym stoi zamontowane na stałe duże lustro. Jeśli ktoś potrzebuje popracować na laptopie, nie ma go gdzie postawić. Na kolana też nie da rady, bo nie ma fotela ani nawet krzesła z oparciem - jedynie drewniany taboret. Restauracja czynna od 15, ale o 15.15 okazuje się, że pani kucharka przyjdzie za pół godziny "bo coś jej wypadło". Pierwszego dnia - zamówiłam zestaw, dostałam ziemniaki zamiast frytek (beż żadnego wytłumaczenia). Drugiego dnia oczekiwanie na danie stanowczo za długo.

Termin pobytu: styczeń 2019
1  Dziękujemy, Agusia2017
Zrecenzowano: 9 listopada 2018

Spokojny hotel w cichej dzielnicy, niedaleko centrum. Maleńki parking - nie ma miejsca? To parkuj na trawie. W środku niby wszystko w stylu vintage, ale takim solidnie już przechodzonym. Na dole restauracja - ceny dość wysokie, jakość mocno średnia. Pokój dość duży, z w miarę wygodnym łóżkiem (poduszki tradycyjnie kiepskie). Łazienka przeciętnie wyposażona. Śniadanie na granicy przyzwoitości.

Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, Przemysław N
Zrecenzowano: 10 października 2018

Hotel zlokalizowany w spokojnej dzielnicy miasta. Pokoje które dostaliśmy wraz z kolegą były bardzo duże (rodzinne). W pokoju który dostałem było jeszcze czuć zapach dymu papierosowego. Rano bardzo skromne śniadanie na dole. To był mój pierwszy i ostatni pobyt w tym hotelu.

Termin pobytu: wrzesień 2018
2  Dziękujemy, Robert A