“Smacznie, ale...”
Gra Smaków — recenzja

Gra Smaków
Nr 34 wśród 58 Restauracje (Legnica)
Zrecenzowano 1 września 2019

Bardzo dobry burger, miła obsługa, możliwość napicia się świeżego soku.
Gorzej było wieczorem, niestrawność, więc pytanie, czy składniki, mięso były świeże ?

Dziękujemy, ToskeyOn

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

"gram smaków..." - nie ma żadnej gry. Potrawy podawane w nowoczesny sposób czyli jak to w dzisiejszych czasach... Ładnie na wierzchu a wnętrze nijakie... Potrawy skomponowane i dosłownie mam wrażenie, że wymieszane bezpośrednio na talerzu, 2 min przed podaniem... Wrzucony osobno kurczak + zalane pomidorami z puszki + jakieś tam warzywa = podane na patelni - Patelnia gorąca a danie zimne ->> jaki z tego wniosek... danie podgrzane w mikrofali :-( Jednak jak dla mnie hitem była bułka czosnkowa/ grzanka czosnkowa podana do zamówionego dania. Prośba do SZEFA - jeżeli serwujecie dania to proszę kupcie bułkę paryską i posmarujcie ją w swoim zakresie własnym masełkiem z czosnkiem i czym tam jeszcze chcecie. Podawanie BUŁKI Z BIEDRONKI/LIDLA jest SŁABE. NIE POLECAM

1  Dziękujemy, Lena J
Zrecenzowano 12 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam Restaurację dzis byliśmy ze znajomymi super sprawa z tymi stekami, duzy wybór potraw i deserów Przyjemnie bylo, polecam.

Dziękujemy, mse12123
Zrecenzowano 9 maja 2019

Lokal na naprawdę wysokim poziomie, na biznesowe spotkanie, obiad z rodziną czy randkę. Steki podawane na rozgrzanych kamieniach, nie spotkałam się z taką formą podania, super. Burgery mega pyszne, obsługa pyta o stopień wysmażenia więc każdy ma takiego burgera jakiego lubi.
Polecam z czystym sumieniem.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, BrightStar1802
Zrecenzowano 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Wyjatkowo dobra i sympatyczna obsługa. Piekny wystroj. Pomimo, ze przyszlismy 30 min przed zamknieciem, panie spokojnie i wyjatkowo sympatycznie nas obsluzyly. Nie wyganialy tez pomimo kilku minut spoznienia z wyjsciem. Bardzo polecam!

Dziękujemy, Katarzyna J

Gra Smaków — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Legnica, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Gra Smaków? Podziel się wrażeniami!