Warto

zwiedzanie

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2018
Alina K

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Warto zwiedzić zamek piastowski w Legnicy, muszę jednak zwrócić uwagę że część zakupione przerobiona jest na szkołę.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, Marcin K
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2018

Niestety niewiele zostało do zwiedzania ale i tak myślę, że warto tutaj przyjść. Na dziedzińcu są resztki XIII wiecznej Kaplicy, przed wejściem na teren Zamku piękny portal. My nie mieliśmy możliwości zwiedzania Wieży.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, Alina K
Zrecenzowano: 16 lipca 2018

Bardzo ciekawa lekcja historii Polski i dolnego śląska. Na dziedzińcu znajdują się odkopane pozostałości kaplicy. Szkoda tylko, ze nie ma żadnej kompletnej rekonstrukcji, czy modelu jak ona wyglądała. Polecam zwiedzać z przewodnikiem.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, 1_jakub
Zrecenzowano: 10 lipca 2018

Zamek, historia bardzo bogata, szkoda tylko, iz mało do zwiedzania, na plus odkopane ruiny kościoła, plac, przepiękny główny portal, odrestaurowane i otwarte dla zwiedzających wieże... Polecam jako cel wycieczki !

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
2  Dziękujemy, Michał W
Zrecenzowano: 10 maja 2018

Zamek piastowski w Legnicy to jedna z najważniejszych budowli w tym historycznym mieście. Koniecznie trzeba ją odwiedzić by poznać ponad 750-letni zabytek.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2017
Dziękujemy, gosiakacz