“Pyszna pizza”
Molto Bene Pizza — recenzja

Molto Bene Pizza
Zamów online
Nr 13 wśród 81 Restauracje (Karpacz)
Opis: Tradycyjna włoska pizza, makarony i sałatki tworzone z pasją na bazie regionalnych produktów. Mozliwość dostawy przez cały rok i zjedzenia na miejscu w lecie na naszym ogródku letnim.
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobrej jakości pizza na szybko. Jedyny minus to słabo zrobiony sos czosnkowy nad którym można troszeczkę popracować.

Dziękujemy, adrianna1808

Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pizzę zamówiliśmy z dostawą do domu.
Krótki czas oczekiwania, pizza gorąca, na cieniutkim cieście, bardzo smaczna.
Będziemy wracać przy okazji wizyty w Karpaczu.

Dziękujemy, 953kornelia
Zrecenzowano 2 września 2019

Polecam. W lokalu nie byliśmy, ale pizza z dowozem była smaczna. Dowóz sprawny. Ceny dobre. Śmiało można odwiedzić lokal.

Dziękujemy, RolandCzarny
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra pizza, wyglądała niepozornie ale zrobiła na nas bardzo dobre wrażenie smakowe :) mały minus za niedostarczenie sosów przy zamówieniu przez pyszne.pl

Dziękujemy, paulinamA3048HY
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziłam to miejsce z polecenia i nie żałuję, pizza nr 27 Górska, poezja smaku, świetna obsługa i woda dla pieska, polecam gorąco.

Dziękujemy, Inspiracje

Molto Bene Pizza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Karpacz, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Molto Bene Pizza? Podziel się wrażeniami!