Karpacz

“Dobra pizza”
Molto Bene Pizza — recenzja

Molto Bene Pizza
Zamów online
Nr 13 wśród 81 Restauracje (Karpacz)
Opis: Tradycyjna włoska pizza, makarony i sałatki tworzone z pasją na bazie regionalnych produktów. Mozliwość dostawy przez cały rok i zjedzenia na miejscu w lecie na naszym ogródku letnim.
Zrecenzowano 2 września 2019

Polecam. W lokalu nie byliśmy, ale pizza z dowozem była smaczna. Dowóz sprawny. Ceny dobre. Śmiało można odwiedzić lokal.

Dziękujemy, RolandCzarny

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra pizza, wyglądała niepozornie ale zrobiła na nas bardzo dobre wrażenie smakowe :) mały minus za niedostarczenie sosów przy zamówieniu przez pyszne.pl

Dziękujemy, paulinamA3048HY
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziłam to miejsce z polecenia i nie żałuję, pizza nr 27 Górska, poezja smaku, świetna obsługa i woda dla pieska, polecam gorąco.

Dziękujemy, Inspiracje
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy dwa razy, dzień po dniu. Pierwszego dnia pizza była rewelacyjna: chrupiąca, cienka, dobrze doprawiona. Wzięliśmy jedną z curry kurczakiem, a drugą we włoskim stylu z rukolą. Sos czosnkowy pycha, pomidorowy dobry ale brakowało mu przypraw, ostry był faktycznie ostry :p
Drugiego dnia trochę mniej w piecu posiedziała przez co nie była tak chrupiąca jak lubimy..
Obsługa miła i cały czas na miejscu. Toaleta czysta i pachnąca.
Minus, że nie ma gdzie zjeść w środku, bo do dyspozycji jest tylko ogródek. Podawane na jednorazowych naczyniach co niektórym może się nie podobać, więc albo jesz pod parasolem w ładną pogodę albo zamawiasz z dowozem. My wolimy na miejscu, bo pewnie nie przyjechałaby już taka gorąca i chrupiąca.

Dziękujemy, h0rtensjap
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Byłaby pyszna ,ale za słona!Ta z rucolą i szynką oraz ta z szynką i pieczatkami.Sos czosnkowy pyszny!Może ktoś się zakochał?Moja babcia mőwiła,że zakochani przesalają!

Dziękujemy, 19kayadomi63

Molto Bene Pizza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Karpacz, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Molto Bene Pizza? Podziel się wrażeniami!