Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Może miałam pecha ale dostalam bardzo mały pokoj rodzinny. Siostra miała o wiele wiekszy. Rezerwacja na wakacje była robiona w lutym. Mówiłam ze mam dorosłe dzieci. Przyznano mi ten. 4 gwiazdki hotel dostał chyba za mini bar w pokoju oraz spa i basen. Niestety to wszystko. Brak czajnika, filizanek oraz saszetek kawy i herbaty w pokoju. Dostępne 1 gniazdko za telewizorem na caly pokój. 1 fotel na 4 osoby w pokoju. Na moją prośbę doniesiono krzeslo. Jadąc na calodniowa wycieczkę poprosiliśmy o lunch boxy.Dostalismy. Były w nich stare kanapki z wedlina z poprzedniego sniadania oraz jabłka które leżały już tydzień przed wejściem do jadalni. Poznałam je po wyglądzie. Co z tego ze hotel ładny, klimatyczny w fajnym miejscu i z dość duzym basenem? Wszędzie jakieś niedociągnięcia. 4 gwiazki to jednak zobowiązują. Na plus śniadania. Obfite i dobre z deserami. Pokoje sprzątane codziennie i bez zarzutu. Aha, w restauracji hotelowej drożyzna.Nikt tam nie jadal w porze lunchu poza kilkoma Niemcami.Raz się skusilam i zamówiłam sałatkę Grecką. Feta w kostkach z pudelka i zamiast oliwy z oliwek sztuczny sos. Hotel ma potencjał. Ale na 4 gwiazdki to trzeba zapracować.

Dziękujemy, Beata S
Zrecenzowano: 28 lipca 2019

Hotel „Alpejski”, to miejsce, w którym z przyjemnością spędzamy urlop od kilku lat. Jest tutaj wszystko, czego potrzeba do zaspokojenia naszych oczekiwań: przede wszystkim serdeczna, wręcz rodzinna atmosfera, bardzo miła, pomocna i profesjonalna obsługa, hotel nawiązujący architekturą i stylem do tego typu obiektów w Alpach.
Ogromnym atutem jest cudny ogród, gdzie można zażyć prawdziwego relaksu po górskich wędrówkach np. na widoczną z hotelu Śnieżkę lub po zmaganiach na należącym do „Alpejskiego” korcie tenisowym, czy treningu w tutejszej siłowni. Ochłodę zapewniają kryty basen i bicze szkockie.
Niewątpliwą atrakcją jest zewnętrzna sauna. Drewniane bale, z których jest zbudowana wydzielają niezapomniany zapach.
W bogatej ofercie śniadaniowej każdy znajdzie coś dla siebie, a hotelowa restauracja zaspokoi nawet najbardziej wymagających gości.
Cenimy sobie panująca tutaj ciszę i spokój.
Nad tym wszystkim czuwają właściciele - Pan Piotr i jego żona – niezwykle mili i otwarci na potrzeby gości, z pewnością w dużej mierze autorzy tej wspaniałej atmosfery. Jeszcze nie raz zdecydujemy się przejechać 400 km, aby spędzić urlop w tym pięknym i przyjaznym miejscu.
Podczas naszych podróży służbowych i prywatnych byliśmy gośćmi wielu różnych hoteli ( w tym pięciogwiazdkowych). Możemy śmiało stwierdzić, że atmosfera i urok „ Alpejskiego” są wyjątkowo oryginalne i rzadko spotykane.
Dziękujemy za wszystkie dobre słowa i każdy miły gest.
Dorota i Bogdan

Dziękujemy, Dorota S
Zrecenzowano: 17 lipca 2019

Po kilku latach pobytu w Sandrze, zdecydowaliśmy się na ten hotel i nie zawiedliśmy się ... Cudowna atmosfera , spokój , idealny wypoczynek bez wrzasku dzieci , śniadania bardzo dobre dla wymagających , obsługa na wysokim poziomie . Udany urlop , polecam ... piękne trasy dla biegaczy . Na 100 % tutaj wrócimy .

Dziękujemy, Ba Ż
Zrecenzowano: 8 lipca 2019

Przytulny i klimatyczny hotel z dużym ogrodem do dyspozycji gości. Bardzo miły i pomocny personel, pyszna kuchnia - ogromny plus za możliwość dostosowania posiłków do indywidualnych preferencji gości. Znakomite sauny, zwłaszcza klimatyczna sauna w ogrodzie. W pokojach czysto. Cisza i spokój. Wracam za rok.

Dziękujemy, Aggaaa_K
Zrecenzowano: 22 czerwca 2019

Sympatyczny, klimatyczny hotel. Zalety: bardzo czysto, obszerne pokoje, bardzo dobre jedzenie - wybór może nie olbrzymi, ale codziennie trochę inne potrawy, prześliczny, duży ogród, przyjazne zwierzęta hotelowe (kot i pies), dodatkowo ocieplające atmosferę, klimatyczny wystrój. Warto skorzystać z restauracji - nietanio, ale pysznie!
Wady: brak zestawu kawowo-herbacianego w pokoju.

Dziękujemy, miramakota