Zrecenzowano: 25 lutego 2018

Pierwsze wrażenie bardzo dobre, podobał nam się alpejski wystrój holu recepcji i restauracji. Niestety pokój był mały i już nie-alpejski, było w nim bardzo ciasno i duszno. Największym minusem był personel, nie było normalnego codziennego sprzątania, przychodziły tylko 2 malowane lale i pytały "posprzatać?" z nadzieją w głosie, ze nie. Gdy poprosiliśmy o wodę, która goście dostają w każdym hotelu ****, okazało się, ze tu się nie należy, w końcu jednak panie nam dały. Trzeba przyznać,ze hotel jest czysty, choć już nieco zniszczony. Sniadania takie sobie jak na ****, codziennie były ciasta, ale tak sztuczne,że nie dało się ich zjeść. Do tego codziennie skwaszona mina jednej z kelnerek, która w pustej restauracji kazała mi się przesiadać do stolika obok, bo tam jest nakryte- miałam tak 2 razy,bo problemem jest przeniesienie widelca i noża? Dla mnie to mega irytujące, czułam się jakby łaskę zrobili, ze mnie wpuszczą na śniadanie. Dania w restauracji b.drogie jak na Karpacz i niezbyt nam smakowały, więc obiady jedliśmy tylko 2 razy. Basen niewielki, ale ładnie urządzony, nieco podniszczony, w saunie nie byliśmy. Ogólnie nie było żle, ale hotel na pewno nie zasługuje na ****, bo hotel to przede wszystkim ludzie , to oni stwarzają wrażenie luksusu, ja się czułam intruzem.

• Data pobytu: luty 2018, podróż z rodziną
Dziękujemy, RenataXL
Zrecenzowano: 12 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Pobyt z rodzina ( 2+1) oceniam b dobrze. Mielismy zarezerwowany pokoj typu Studio. Dwa pokoje przedzielone drzwiami. Wyposazenie pokoju odpowiadalo gwiazdkowosci hotelu. Na podlodze wykladzina. Sniadania w formie bufetu, obiadokolacje podawane do stołu - z góry okreslone. Na szczescie dla mniejszych dzieci istniala opcja zamiany dania na bardziej „dziecinne”. Strefa Spa - basen w porzadku, choc woda w badenie zimna!! Tak nie wypada. Kazdy kto wchodzil robil mine jak by wchodzil do Bałtyku :) hotel godny polecenia cichy i polozony troszke na uboczu.

Data pobytu: styczeń 2018, podróż z rodziną
Dziękujemy, Krzysztof K
Zrecenzowano: 19 listopada 2017

Po pierwsze przemiły personel. Co dla mnie najważniejsze - bezproblemowy. Spędziliśmy tu weekend wraz z naszymi dziećmi (6 i 11 lat). Jeżeli sześciolatek poprosił o 21:00 o płatki z mlekiem to nikt nie robił z tego problemu tylko udało się je szybko zorganizować. Skoro jesteśmy przy kuchni. Jest naprawdę pysznie: łosoś w sosie sojowo imbirowym, tatar wołowy czy deska wędlin i serów spełnią wymagania chyba każdego gościa. Widać i czuć w kuchni, że kucharz lubi kuchnię dobrze przyprawioną i pełną aromatów. Duży wybór dobrych win i piw. Śniadania super - wszystko czego zapragniesz + dużo świeżych owoców. Pokój - mieliśmy pokój nr 111 i dla rodziny 2+2 jest to ideał. Duży, z wygodnymi łóżkami, czysty i komfortowo umeblowany. Naprawdę nic więcej rodzinie 2+2 do szczęścia nie potrzeba. SPA - bardzo fajny, spory basen gdzie nawet można popływać kraulem. Dwie sauny, jedna na zewnątrz i jak jest śnieg to pewnie musi być bajecznie. Jakuzzi, leżaki itd. Bardzo przyjemnie. Lokalizacja zaraz przy Kruczych Skałach, blisko do centrum (5min na piechotę), a jednak cisza i spokój. Jeszcze jedna ważna rzecz: hotel ma niesamowity klimat, który sugeruje jego nazwa. Jeżeli ktokolwiek z Was poszukuje klimatu rodem z Alp to na pewno go tu znajdzie. Dużo drewna, pastelowe, współgrające ze sobą kolory, kominek, piano bar, gdzie można usiąść wieczorem po uśpieniu dzieci, tworzą naprawdę bardzo przyjazny klimat. Polecam każdemu !!!!

• Data pobytu: listopad 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, KAdamus
Zrecenzowano: 9 listopada 2017

Plusy:
- wystrój typowo górsko-alpejski
- ciche położenie
- duże balkony
- pokoje czyste, sprzątane codziennie
- basen dobry dla dzieci i dorosłych (przy schodach pas około 1-1,5 szerokości z głębokością dla dzieci) i strefa relaksu
- fajna restauracja, jedzenie bardzo dobre - zarówno obiadokolacje jak i śniadania (wybór warzyw, sałat ale i ciast :))
- kącik zabaw dla dzieci w piwnicy zrobiony na siłę w salce konferencyjnej - tam też stół do ping-ponga, szału nie było, ale jak wiadomo dzieciom te kilka regałów z zabawkami wystarczyło a dorośli grali w ping-ponga, także ogólnie ok
Minusy:
- główny minus to brak menu dla dzieci. Mimo wcześniej wykupionej obiadokolacji dla 6 osób dorosłych i 4 dzieci kuchnia nie proponowała żadnych dań dla dzieci. Także dzieciaki z naszej grupy (wszystkie poniżej 6 roku życia) dostawały przystawki typu sushi, caprese itd. Dania główne w normalnej wielkości i fantazyjnie przygotowane przez kucharzy - czego dzieci nie lubią.
- restauracja - obsługa niepewna siebie, nie rozwiązują problemów, nie działają energicznie, nie wiedzieli jak się zachować przy naszej grupie 10 osób
- obsługa w restauracji dopuściła na obiadokolacji Gościa bez koszulki!!, nieapetyczny pół-nagi facet siedział i przeklinał a obsługa nic z tym nie zrobiła. Każdy porządny restaurator, hotelarz powinien takiego Gościa upomnieć i jest to normalne, zabrakło tego i niestety to będziemy pamiętać bo byliśmy wszyscy mocno zniesmaczeni
- brak klimatyzacji w pokojach - my trafiliśmy na upały, także w pokoju było BARDZO duszno
- plac zabaw na ogrodzie dawno nie był remontowany - niekompletna trampolina, wystające elementy - przydałoby się odnowienie
- Panie na recepcji miłe, ale mam wrażenie że wszystkim brakowało trochę wigoru

Wskazówka dotycząca pokojów: Najlepiej od wschodniej strony, bo nie ma klimatyzacji także na wieczór da się w miarę wychłodzić i koniecznie z balkonem.
  • Data pobytu: sierpień 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, CwirekGirl
Zrecenzowano: 3 października 2017

bardzo dobra lokalizacja, pokoje na wysoki poziom, smaczne śniadania, przemiły personel zawsze chętnie pomocny, hotel oddalony od centrum ok 10 minut, na Śnieżkę ok. 3 godzin, można zregenerować siły na basenie swobodny dostęp do atrakcji wodnych i siłowni

• Data pobytu: wrzesień 2017, podróż z ukochaną osobą
2  Dziękujemy, Daniel K