Warto to sprawdzić

Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019
Jasiek717
Katowice, Polska
Wierzyć, nie wierzyć?

Będąc tu kilkakrotnie, zawsze się zastanawiam czy to nasz umysł Plata nad figle, czy natura pokpiwa... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 16 lipca 2019
Zbyszek_z_rodzinka
Warszawa, Polska

Zrecenzowano: 9 września 2019

Można się zdziwić :)) dwa razy sprawdzaliśmy i pod górę auto samo jedzie :) dla dzieciaków świetna magia :)

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Olga H
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niby nic, a cieszy. Zwłaszcza wieczorem jak jest mały ruch na ulicy. Zatrzymać auto i stosować się do wskazówek na tablicy. Warto samemu się przekonać.

Dziękujemy, zero7set
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Miejsce anomalii grawitacyjnej, działa na pewno. Czy jest to tylko złudzenie optyczne, czy faktycznie anomalia grawitacyjna tego nie da się jednoznacznie powiedzieć. Pewnie bliżej prawdy jest pierwsza opcja, ale co by to nie było robi wrażenie i warto tu zajrzeć, najlepiej samochodem i sprawdzić i poddać się tej "magii". Przeżycie ciekawe nawet jeśli jest to tylko złudzenie.

Dziękujemy, Jasiek717
Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Sprawdziłem , choć nie wierzyłem , samochód sam się przemieszczał pod górę, fajne uczucie, szkoda że tak nie mogłem wrócić do domu :)

Dziękujemy, Artur A
Zrecenzowano: 25 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Przy tablicy informacyjnej o każdej porze gromadzą się ciekawscy odkrywcy. Wszyscy chcą sprawdzić jak to jest z tą anomalią grawitacyjną.
Ogólnie odczucia są mieszane, ponieważ ciężko ocenić czy jest to górka, czy płaska droga. Oczy płatają nam figla, ale po to jest ławeczka. Warto usiąść i popatrzeć na auta same jadące pod górę, czy inne eksperymenty.

Dziękujemy, NonStopHungry