Zapisz
Magia :)

Miejsce zadziwiające nie mogliśmy uwierzyć ze samochód pozostawiony na luzie ze zgaszonym silnikiem... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 7 stycznia 2020
Girl998
Dla dzieciaków ok

Fajne miejsce na punkcie spacerowowym po Karpaczu z dzieciakami, ale czy budować wokół tego... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 30 grudnia 2019
WiecznyTurysta
Toruń, Polska

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niby nic, a cieszy. Zwłaszcza wieczorem jak jest mały ruch na ulicy. Zatrzymać auto i stosować się do wskazówek na tablicy. Warto samemu się przekonać.

Dziękujemy, zero7set
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Miejsce anomalii grawitacyjnej, działa na pewno. Czy jest to tylko złudzenie optyczne, czy faktycznie anomalia grawitacyjna tego nie da się jednoznacznie powiedzieć. Pewnie bliżej prawdy jest pierwsza opcja, ale co by to nie było robi wrażenie i warto tu zajrzeć, najlepiej samochodem i sprawdzić i poddać się tej "magii". Przeżycie ciekawe nawet jeśli jest to tylko złudzenie.

1  Dziękujemy, Jasiek717
Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Sprawdziłem , choć nie wierzyłem , samochód sam się przemieszczał pod górę, fajne uczucie, szkoda że tak nie mogłem wrócić do domu :)

Dziękujemy, Artur A
Zrecenzowano: 25 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Przy tablicy informacyjnej o każdej porze gromadzą się ciekawscy odkrywcy. Wszyscy chcą sprawdzić jak to jest z tą anomalią grawitacyjną.
Ogólnie odczucia są mieszane, ponieważ ciężko ocenić czy jest to górka, czy płaska droga. Oczy płatają nam figla, ale po to jest ławeczka. Warto usiąść i popatrzeć na auta same jadące pod górę, czy inne eksperymenty.

Dziękujemy, NonStopHungry
Zrecenzowano: 16 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Będąc tu kilkakrotnie, zawsze się zastanawiam czy to nasz umysł Plata nad figle, czy natura pokpiwa sobie z praw przyrody. I fo dzisiaj nie znam odpowiedzi. Sprawdźcie, może Wam uda się dojść do jakiś konstruktywnych wniosków.

Dziękujemy, Zbyszek_z_rodzinka