Karpacz

“dobra kawa w przyjaznym miejscu”

Classico Cafe Lodziarnia & Kawiarnia
Nr 2 wśród 2 Kawa i herbata (Karpacz)
Opis: Classico Cafe to kawiarnia usytuowana w samym sercu Karpacza, wspaniałe miejsce aby usiąść i odetchnąć przy aromatycznej kawie i wspaniałych włoskich lodach. Classico Cafe ponieważ chcemy ...aby i Państwo - tak jak my - mogli delektować się prawdziwym, wspaniałym smakiem lodów, produkowanych z sercem, według ponad 100-letnich oryginalnych receptur włoskich ...aby i Państwo mogli poczuć niepowtarzalny aromat wyśmienitej espresso italiano ...aby i Państwo mogli odpocząć przy dobrej muzyce dlatego powstała Classico Cafe Zapraszamy! :)

wszystko super. spokojna muzyka nie tak meczaca jak w innych miejscach. dobra kawa i ciastko. otwarte po sezonie bez zbednych ceregieli. normalna kontaktowa obsluga.

Dziękujemy, AleksandraK4806
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Classico_Cafe, Owner, Classico Cafe Lodziarnia & KawiarniaOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Bardzo dziękujemy i zapraszamy ponownie. Classico Cafe

Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Pyszna kawa i szarlotka (przy poprzedniej wizycie orzechowiec).
Duża ilość klientów nie przeszkodziła w szybkiej,miłej i uśmiechniętej obsłudze.
Polecam gorąco

Dziękujemy, stanislawoszmalek
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Classico_Cafe, Właściciel, Classico Cafe Lodziarnia & KawiarniaOdpowiedź udzielona 30 sierpnia 2019

Bardzo nam miło Zapraszamy ponownie! Classico Cafe

Zrecenzowano 18 lipca 2019

Bardzo smaczne desery, ciasta i lody. Wspaniała kawa. Choć nie było kompletu gości na sali to obsługa jednak się nie wyrabiała, ale widać było że pracują na pełnych obrotach ;) Lokal bierze udział w programie "Dawcom w darze" i gdy się o to zapytałem, od razu dostałem rabat z uwagi na to że jestem ZHDK - bardzo to miłe ;)

Dziękujemy, turysta_80

Miło nam było gościć Honorowego Dawce Krwi. Również należymy do tego grona Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy! Classico Cafe

Zrecenzowano 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Kawa late idealna. Gofra miałem z bitą śmietaną i świeżymi owocami, podano na talerzu i ze sztućcami więc jadło się bardzo wygodnie. Smak, konsystencja i wypieczenie idealne. Cały gofr polecam
Obsługa dobra, czas oczekiwania w normie mimo pełnego lokalu.
Polecam.

Dziękujemy, Roman M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Classico_Cafe, Owner, Classico Cafe Lodziarnia & KawiarniaOdpowiedź udzielona 15 lipca 2019

Bardzo dziękujemy :) Cieszymy się, że nasze gofry Panu smakowały. Zapraszamy ponownie, Classico Cafe

Zrecenzowano 31 maja 2019

Szeroki wybór deserów, ciast, lodów oraz kawy. Może wewnątrz trochę ciasno, ale duża ilość klientów świadczy przecież o dobrym poziomie kawiarni. byliśmy tam w sumie kilka razy. wszystkie desery, ciasta oraz wszelkie rodzaje kawy były wyśmienite. Na uwagę zasługuje podawana do deserów i kawy prawdziwa bita śmietana kremówka, a nie jak w niektórych innych lokalach niezbyt dobry spray lub podejrzana śmietana ze śnieżką, czy też innym utwardzaczem. Dodatkowoa uwaga - bardzo dobre grzane wino.

1  Dziękujemy, amalcher2

Jak nam miło czytać takie opinie! Bardzo dziękujemy za wszystkie miłe słowa :) Nasza bita śmietana jest w 100% naturalna - ubijamy ją sami na miejscu i dlatego jest taka pyszna. Sami często się na nią skusimy :) Serdecznie zapraszamy do dalszego smakowania naszych deserów i kaw. Pozdrawiamy Classico Cafe

Classico Cafe Lodziarnia & Kawiarnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Karpacz, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Classico Cafe Lodziarnia & Kawiarnia? Podziel się wrażeniami!