“Bardzo dobre obiady”
Łomniczanka — recenzja

Łomniczanka
Nr 29 wśród 81 Restauracje (Karpacz)

Bardzo dobre, świeże domowe jedzenie i miła obsługa.
Lokal można śmiało polecić na obiad(pyszny żurek, schabowy i surówki).

Dziękujemy, Adamek94

Niepozorne miejsce w którym o atmosferę dba przemiła obsługa.Pyszne jedzenie w bardzo przystępnej cenie ! Herbata z malinówką oraz placek po węgiersku podbiły nasze serca ♥️

Dziękujemy, Magdalena Z
Zrecenzowano 2 września 2019

Cały tydzień żywiliśmy się w Łomniczance, po niemiłej przygodzie w innym lokalu. Kelnerki wszystkie wesołe i komunikatywne. Jedzenie bardzo w porządku, porcje dobrze wyważone. Czuć świeżość produktów. Ceny standardowe. Piwo w kuflu zawsze nalane uczciwie albo i więcej.
W restauracji można pojawić się z psem. Jest dostępny parking.

Dziękujemy, Zbigniew H
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Jedzenie domowe bardzo smaczne, świeże, w przyjemniej atmosferze.
Obsługa miła i ceny bardzo przystępne, zdecydowanie najlepsza restauracja w jakiej jedliśmy w Karpaczu.

Dziękujemy, Sophie11227668
Zrecenzowano 29 lipca 2019

Hm. Weszliśmy, zjedliśmy i tyle. Pstrąg dobry, masełko podane trochę jak margaryna smakowało. Sałatka z kurczakiem, nie polecam, wyglądała jak te gotowe mieszanki z Biedronki. Ceny wg mnie wysokie.

Dziękujemy, Elżbieta Ż

Łomniczanka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ściegny, Województwo dolnośląskie

Karpacz, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Łomniczanka? Podziel się wrażeniami!