Karpacz

“Polecam”
Łomniczanka — recenzja

Łomniczanka
Nr 29 wśród 81 Restauracje (Karpacz)
Zrecenzowano 2 września 2019

Cały tydzień żywiliśmy się w Łomniczance, po niemiłej przygodzie w innym lokalu. Kelnerki wszystkie wesołe i komunikatywne. Jedzenie bardzo w porządku, porcje dobrze wyważone. Czuć świeżość produktów. Ceny standardowe. Piwo w kuflu zawsze nalane uczciwie albo i więcej.
W restauracji można pojawić się z psem. Jest dostępny parking.

Dziękujemy, Zbigniew H

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Jedzenie domowe bardzo smaczne, świeże, w przyjemniej atmosferze.
Obsługa miła i ceny bardzo przystępne, zdecydowanie najlepsza restauracja w jakiej jedliśmy w Karpaczu.

Dziękujemy, Sophie11227668
Zrecenzowano 29 lipca 2019

Hm. Weszliśmy, zjedliśmy i tyle. Pstrąg dobry, masełko podane trochę jak margaryna smakowało. Sałatka z kurczakiem, nie polecam, wyglądała jak te gotowe mieszanki z Biedronki. Ceny wg mnie wysokie.

Dziękujemy, Elżbieta Ż
Zrecenzowano 25 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjemna restauracja na szybki obiadek. Córeczka zjadła bardzo pyszny rosołek a syn pierś z kurczaka w zestawie. Szybko i sprawnie pomimo dużego ruchu za co duży plus. Sporo miejsca na zewnątrz i ładny wystrój w środku sprawia, że na pewno tu wrócę przy kolejnej okazji. Polecam!

Dziękujemy, banach222001
Zrecenzowano 19 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce na śniadanie. Super doprawiona jajecznica ze świeżym pieczywem plus pełen talerz dodatków do kanapek. Poza tym szczególnie polecam pyszną, domową szarlotkę na deser, wypiekaną na miejscu.
Plusem jest dobry stosunek jakości do cen. Dodatkowo, przed restauracją można dostać rabat 10% od Pana, który zachęca do wejścia.

Dziękujemy, NonStopHungry

Łomniczanka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ściegny, Województwo dolnośląskie

Karpacz, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Łomniczanka? Podziel się wrażeniami!