Karpacz

“Znakomite ! ”
Pierogowo — recenzja

Pierogowo
Nr 1 wśród 81 Restauracje (Karpacz)
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam, pyszne pierogi a do tego cena adekwatna do jakości. Lokal zadbany i na plus za duży parking.

Dziękujemy, adrianna1808

Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo pyszne pierogi, spróbowalismy różnych rodzajów. Niestety na miejscu napotkalismy informacje że w danym terminie restauracja otwarta jest w innym miejscu.

Dziękujemy, kaczmar93
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam z rodzina na pierogach po wcześniejszym sprawdzeniu oceny na TripAdvisor . Niestety spotkałam sie z dużym rozczarowaniem . Porcje były dość małe i pierogi dostaliśmy letnie zamiast gorące . W smaku pierogi pozostawiały sporo do życzenia . Ciasto grube i mało doprawione .
Jak juz sie nazywa pierogowo to po co w menu pizza czy inne dania . Kluczem do sukcesu jest ograniczone menu i postawienie na jakość
Zobaczcie jak działa Mandu w Gdańsku .
Kolejki sa od otwarcia do zamknięcia .
Pierogowo wypada bardzo słabo :(
Niestety nie zrobiłam zdjecia .

3  Dziękujemy, Monika_sztaj
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Skuszony recenzjami zawitałem z rodziną .Miejsce położone koło deptaka na uboczu, wystrój nie powala ale dam szansę. Po zamówieniu czas oczekiwania raczej krótki, flaki rewelacja barszcz bardzo dobry ,a żur mega.za to pierogi góralskie są naprawdę pyszne polecam jak najbardziej

Dziękujemy, Wanderer790135
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Jedzonko bardzo smaczne i w przystępnej cenie :) polecamy! Do tego piwko, jak na lane bardzo dobre i również w dobrej cenie

Dziękujemy, Barbara T

Pierogowo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Karpacz, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Pierogowo? Podziel się wrażeniami!