“Pyszne jedzonko”
Pierogowo — recenzja

Pierogowo
Nr 1 wśród 81 Restauracje (Karpacz)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Jedzonko bardzo smaczne i w przystępnej cenie :) polecamy! Do tego piwko, jak na lane bardzo dobre i również w dobrej cenie

Dziękujemy, Barbara T

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybór podyktowany pozytywnymi ocenami. Duży parking obok restauracji. Pierogi smaczne i szybko podane. Polecam.

1  Dziękujemy, gremson
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zachęceni pozytywnymi recenzjami 'Pierogowa', zdecydowaliśmy się odwiedzić to miejsce. Restauracja nie przyciąga specjalnie swoim wyglądem, miejsc również nie ma szczególnie dużo. Od momentu wejścia do obiektu, do otrzymania zamówienia minęło dokładnie 51 minut (ok. 15 minut oczekiwania na kelnerkę i ponad 30 minut na złożone zamówienie). Jedzenie samo w sobie oceniam jako dobre, choć na pewno nie najlepsze w Karpaczu. Jeśli chodzi o pierogi, porcja 8 sztuk, to zdecydowanie za mało aby się jakkolwiek najeść, a złożenie kolejnego zamówienia, równałoby się ze stratą kolejnych 30 minut lub więcej. Ceny jak najbardziej przystępne, choć nie jestem pewien czy to dostateczny argument, aby tutaj zjeść.

Dziękujemy, Tomek0990
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przywitał nas przyjemny wystrój. Nie musieliśmy czekać zbyt długo na obsługę. Zamowiony filet był smaczny, pierogi z jagodami też. Ceny przystępne jak na Karpacz (pierogi 15zł za 8szt., filet z ziemniakami i surówką 19zł, kompot 4zł)... Obsługa miła. Zapewne tam jeszcze wrócimy na obiad.

Dziękujemy, 444alicja_
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy 20 sierpnia 2019 i okazało się, że lokal zamknięty. Na drzwiach info, że pierogarnia pod adresem Piastowska 1. Pojechaliśmy pod wskazany adres i był to strzał w dziesiątkę. Pierogi palce lizać, a kompot malinowy przepyszy. Lokal sam w sobie też bardzo fajny.

2  Dziękujemy, wojciechz632

Pierogowo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Karpacz, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Pierogowo? Podziel się wrażeniami!