Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Miło i przyjemnie w tym miejscu, wszędzie blisko, sklepy, restauracje itp Śniadania wyystarczające, dla każdego coś się znajdzie, pokoje duże, mały problem to hałas od 7 rano budowa stadionu obok, ale zatyczki do uszu i problem rozwiązany.

Dziękujemy, Tomasz296
Zrecenzowano: 3 czerwca 2019

Byliśmy z dużą grupą na weekend. Stosunek jakości do ceny znakomity. Wyposażenie pokoji nie jest nowe ale jest bardzo czysto, łazienki bardzo fajne. Obsługa bardzo miła. Wszystko dało się załatwić, również różne nietypowe prośby. Jedzenie bardzo dobre

Dziękujemy, Grzegorz I
Zrecenzowano: 7 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjna kuchnia!!! Jeśli ktoś szuka zapomnianych już domowych smaków, to musi tu zawitać. Już zapomniałem, jak smakuje prawdziwy barszcz czerwony, schabowy, grzybowa, sznycel, kasza manna, czy nawet „zwykła” jajecznica. Dla mnie super.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, 428krzysztofi
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2018

Hotel położony blisko centrum Karpacza, pokoje odnowione, czyste i przytulne. Śniadania super smaczne i urozmaicone (szwedzki stół) - każdy znajdzie coś dla siebie.Obiadokolacje porcjowane ale można się najeść.Obsługa uprzejma. Polecam.

Termin pobytu: maj 2018
Dziękujemy, Arky1969
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Gorąco polecamy miejsce "Nowa królowa Karkonoszy", hotel na bardzo wysokim poziomie, pokoje czyściutkie, pachnące, świetne miejsce dla rodzin z dziećmi i nie tylko. Posiłki niedrogie, i przepyszne. Obsługa też bez zarzutu, Państwo zawsze uśmiechnięci, rzyczliwi. Jeśli kiedyś będziemy mieli okazję odwiedzić Karpacz, napewno zatrzymamy się w tym hotelu.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, Dorota D