“Nie polecam”

Restauracja Oro Cavallo
Nr 2 wśród 81 Restauracje (Karpacz)

Obsługa potraktowała nas nie profesjonalnie, a dokładnie kelner.
Sałatka Cesar - parę liści sałaty, majonez i trochę kurczaka. Wyglądało tak jakby ktoś jej nie dokończył. A na koniec na pytania nasze kelner odpowiadał w biegu tak jakby przyszedł ktoś z establishmentu. Dramat.

Dziękujemy, Kurs L
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marzenna C, Właściciel, Restauracja Oro CavalloOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

W naszej restauracji wszyscy Goście są traktowani jednakowo. Zdajemy sobie sprawę, że przy dużym ruchu, obsługa ma niewiele czasu na rozmowy z gośćmi. Starają się, ale czasami robią wiele rzeczy " w biegu". Prosimy o wyrozumiałość.
P. Kurs L proszę się upewnić czy wie Pan/-i czym dokładnie jest sałatka Cezar; liście sałaty rzymskiej, sos Cezar i kurczak (w naszym przypadku indyk), Grana Padano, grzanki. Do tego dodajemy pomidorki.

Caesar Cardini wymyślił tę sałatkę w roku 1924, kiedy pewnego dnia w kuchni skończyły mu się zapasy i musiał ugotować coś z tego, co mu zostało w spiżarni. Stąd być może niezbyt skomplikowany skład, ale nazwanie sosu 'majonezem' to zwykła ignorancja.

Pozdrawiam

Cudowne włoskie jedzenie! Nie pierwsza moja wizyta w tym miejscu, wszystko pyszne ale tagiatelle z borowikami oraz polędwiczki w sosie cytrynowym to absolutny HIT tego miejsca, do tego szeroki wybór włoskich win i fantastyczna obsługa, kelnerzy mili, uśmiechnięci i pomocni! POLECAM!

3  Dziękujemy, Magda_lena0212

Bardzo przyjemna restauracja. Polecam zupy sezonowe. Pizza pyszna typowo włoska cieniutkie ciasto bardzo dobre składniki. Desery to coś obłędnego polecam pieczone figi z pistacjami oraz suflet czekoladowy z malinami.

3  Dziękujemy, Trip23615499920
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy lokal ponownie w tym roku i... ponownie byliśmy zadowoleni z pysznego jedzenia. Obsługa bardzo miła. No cóż komentarze pojawiają się różne, ale nam smakuje jedzenie w Oro Cavallo, ale każdy oczywiście ma prawo do swojego zdania i swój smak. Ja ze swojej strony polecam i napewno przy kolejnej wizycie w Karpaczu odwiedzę Oro Cavallo.

3  Dziękujemy, jaros_aww870
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Gustowny lokal z dużym parkingiem. Znakomita pizza i sezonowa zupa grzybowa. Miła obsługa i możliwość płacenia kartą.

3  Dziękujemy, adrianna1808

Restauracja Oro Cavallo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Karpacz, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Oro Cavallo? Podziel się wrażeniami!