“Włoskie smaki w Karpaczu”

Restauracja Oro Cavallo
Nr 2 wśród 81 Restauracje (Karpacz)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Niepozorna restauracja z pysznym jedzeniem. Menu proste i smaczne. Obsługa ogarnięta i symapatyczna. Na pewno wrocimy!

5  Dziękujemy, MatCew

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce . Moze nie tanie ale warte swojej ceny . Profesjonalna obsługa . Na pewno tam wrócimy .

4  Dziękujemy, Monika_sztaj
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jeśli chodzi o pizze to jest pierwsza liga, idealne ciasto, świeże składniki. Jeśli ktoś będzie w Karpaczu miał ochotę na świetną pizze to jest to miejsce obowiązkowe. Niestety nie posmakowalem innych dań, może następnym razem...

4  Dziękujemy, lechu24
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Miła obsługa. Pizza bardzo delikatna, dodatki bardzo smaczne. Bataty też bardzo mi smakowały. Polecam

4  Dziękujemy, Leukopenia
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niektóre jedzenie jest ok. Byliśmy tam kilka razy ale ostatnia i kończąca nasze wizyty to masakra. Stek średnio wysmażony przyszedł przeciągnięty jak podeszwa. Indyk suchy jak pieprz. Ale to nic. Zwróciliśmy uwagę obsłudze i chcieliśmy wyjść płacąc normalnie. Zaproponowano nam 10 % Rabatu na dania które były nie do zjedzenia. Nie skorzystaliśmy z tak uprzejmej oferty. A nadmienię ze rachunek wyszedł na kwotę ok 500 zł za nas wszystkich.
Ale jak przyszła jakaś pani podająca się za „szefowa kuchni” nabuzowana ze aż para leciała jeszcze z uszu i zaczęła na nasz naprawdę krzyczeć jak mogliśmy powiedzieć ze nam nie smakuje. Jak poprosiliśmy ze nam zabiera czas rozmowy ze znajomymi to twardo chciała nam wmówić ze jedzenie było dobre. Chcieliśmy poprosić danie z powrotem by pokazać złe przyrządzone danie jeszcze bardziej się zirytowała i powiedziała ze teraz to już może być nie dobre po 10 min.
Żenada ze tak może się zachować szef kuchni. Obsługa kelnerska tylko słuchała i się śmiała która tez powinna bardziej się wyuczyć fachu. Wygląd kelnera który ma muchy w nosie oraz jego ubiór daje dużo do życzenia patrząc na ceny jak w ekskluzywnej restauracji.
Kelner chodzi z plakietka o imieniu żeńskim -)
To akurat było zabawne -)
Krótko mówiąc nie polecamy obsługi jak i dań.
Widocznie wcześniej jak bywaliśmy była inna obsługa kuchni.

1  Dziękujemy, cinekjg

Restauracja Oro Cavallo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Karpacz, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Oro Cavallo? Podziel się wrażeniami!