Zrecenzowano: 22 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy Wille Góralke w połowie czerwca 2018r.
Plusy:
Mili, bezproblemowi właściciele, spokojnie otoczenie,  fajne miejsce na grilla lub ognisko,  darmowy parking, akceptowalne ceny. Dostęp do pełnego wyposażenia kuchni. Można przyjechać z pupilem.

Minusy:
Bardzo niesmaczny catering, niektórych obiadokolacji nie dało się zjeść, to nasza 8 osobowa opinia. Śniadania ok.  Również minusem są małe,  niewygodne łazienki,  maleńka umywalka,  brak półki, naprawdę trudno z łazienki korzystać, urządzone bez dbania o wygodę gości,  porażka.  Urządzenie pokoi,  mimo że bardzo niskiej jakości, meble i wyposażenie wyglądają jakby było kupowane z wystawek, to mały problem jeśli nastawić się na wycieczki. Od centrum pieszo 30 minut.   Zbyt mała  jadalnia  na pełną obsadę gości,  ale tego nie da się zmienić. Szkoda że właściciele nie są zainteresowani opiniami gości może mogliby coś poprawić.

Raczej tam nie wrócimy,  a na pewno jeśli nie zmieni się dostawcą obiadów. Tak niesmaczny posiłków dawno nie jedliśmy

Termin pobytu: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, kk9992018
Zrecenzowano: 4 kwietnia 2018

Jedynymi plusami Willi Góralka są: spokojna okolica i miła obsługa. Wybieracjąc się na święta w takie miejsce liczymy na to, że jedzenie będzie szczegółem, o które właściciele szczególnie zadbają. Niestety odgrzewane obiady były po prostu niesmaczne, nie wiem czy ktokolwiek byłby zadowolony z rybnego kotleta mielonego, czy niedoprawionego rosołu. Śnidania były w porządku, może oprócz śniadania Wielkanocnego, gdzie na stole nie pojawiła się niestety tradycyjna biała kiełbasa, a parówki. Pokoje są małe, a łazienki mikroskopijne. W studio 5 osobowym umywalka była w łazience, ale już nie w toalecie. Wrażenie ogólne złe. Na pewno tam nie wrócimy.

Termin pobytu: marzec 2018
Dziękujemy, ravendow
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2017

Urokliwy domek, daleko od centrum, mieliśmy dwuosobowy pokój na poddaszu, miał może 10 m2, oczywiście fachowo (czyli nie biorąc pod uwagę skosów może 4m2. Dużym plusem pokoju jest to, iż posiada balkon z widokiem :)
Jednak na tym plusy się kończą, ponieważ pokój jest bardzo ciemny, a łazienka... maleńka a woda prawie w ogóle nie ma ciśnienia.
Śniadania w formie szwedzkiego stołu, bardzo dobre i można się spokojnie najeść.
Jednak nie polecam brać obiadów, ponieważ są one odgrzewane i niezbyt smaczne.
Jeśli ktoś lubi ciszę i spokój jest to dobre miejsce dla takiej osoby jednak trzeba pamiętać o odległości do centrum etc :)

Wskazówka dotycząca pokoi: miejsce jest daleko od centrum, panuje tam cisza i spokój
Termin pobytu: maj 2017
Dziękujemy, goskamichalska
Zrecenzowano: 4 maja 2017

Kiedy rezerwowałam pokój telefonicznie ,właścicielka Pani Marta zapewniała mnie że napewno dostaniemy duży i jasny pokój oraz , że wyżywienie mają wspaniałe. Po przyjeżdzie okazało się , że dostaliśmy pokój na drugim piętrze - malutką , ciemną klitkę ze wspólną - z trzema pokojami łazienką i ubikacją w ciemnym i malutkim korytarzu.Jak zobaczyliśmy jak i kto przyrząda posiłki , to odechciało się nam jedzenia i pobytu. Wstyd ,że tak właścicielka okłamuje swoich gości. STANOWCZO ODRADZAMY GÓRALKĘ w Karpaczu !!!

Wskazówka dotycząca pokoi: Nie polecamy Willi Góralka.
Termin pobytu: maj 2017
Dziękujemy, s0laris27
Zrecenzowano: 18 kwietnia 2017

Położenie w bardzo fajnym miejscu-cisza i spokój.Niewielki parking-mało miejsca.Mieliśmy 3pokoje -dwójki z jedną wspólną łazienką i osobną ubikacją.Brak zamków w drzwiach.Ogrzewanie bardzo słabe,kaloryfery zimne prawie cały czas.Śniadania były smaczne,ale obiady niesmaczne.Najczęściej zupa ciepła,a drugie danie słabe(zimne ziemniaki,lub kluski)Odgrzewane nie smakują.Obsługa bardzo miła.
Natomiast jadalnia maleńka 3 stoliki na 6 miejsc.Jeśli było więcej osób robił się tłok.Ogólna ocena na 3+. Teresa

Wskazówka dotycząca pokoi: Nie polecam 7
Termin pobytu: kwiecień 2017