“Ładny ogródek i na tym koniec”

U Ducha Gór Restauracja
Nr 16 wśród 81 Restauracje (Karpacz)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje

Karta jak z czasów PRLu, obszerna a tak na prawdę nic ciekawego w niej nie było niestety. Zamówiliśmy tylko napoje. Ogródek bardzo ładny i to tyle. Pani siedząca obok nas wraz z mężem skomentowała do kelnera, że jadła najgorsze kluski śląskie świata, kelner nie skomentował. Mąż owej Pani zamówił tatara... kelner miał resztki tego tatara na bucie.. tak wiec hmmm. Nie polecam.

Dziękujemy, KatarzynaB2876

Zrecenzowano 3 września 2019

Restauracja z dobrym jedzeniem pyszna sałatka z kurczaka:) Bardzo bogate menu każdy znajdzie coś dla siebie polecam.

Dziękujemy, 234567vop
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dziwna restauracja, w której klienci nie są mile widziani. Obsluga składa parasol nad stolikiem, żeby nie ściągać klientów, nie widzi też potrzeby rozłożenia jeśli już jacyć sie pojawią. Klimat jak z filmu Miś

Dziękujemy, tomaszmP8257MK
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zanim zdecydowałem napisać się recenzje o tym lokalu, przeskanowałem opinie innych recenzentów. Ze zdumieniem, stwierdziłem bardzo dużą rozbieżność pomiędzy ocenami. Że skrajności w skrajność. Albo super, albo do bani. Osobiście, jestem mocno zdziwiony, tak duża ilością negatywnych opinii. Będąc w Karpaczu zawsze wracam do tego lokalu. Byłem tam już z rodziną, znajomymi, małymi dziećmi, sam, a także biznesowo. Za każdym razem czułem się tam dobrze. Obsługa robi swoją robotę i nie daje odczuć, że się jest intruzem. Opinie, o niedogotowanym, niedobrym jedzeniu, według mnie należy włożyć między bajki. Nigdy mnie to nie spotkało. Jedzenie zawsze było przygotowane smacznie i cieszyło nie tylko podniebienie ale także i wzrok. Dzisiaj zabrałem dzieci na Śnieżkę. Obiad U Ducha Gór, był obowiązkowa częścią wyprawy. Dla dzieci zamówiłem pstrąga. Był pyszny. Dla siebie zamówiłem żeberka "po Gazdowsku". Jak zawsze rewelacja. Same żebra pycha, ale dodatki robią robotę. Zasmażana kapusta, chrzan czy też pieczony czosnek, rewelacja. Porcje ogromne. Po raz kolejny mnie nie zawiedli. Jedyny mankament, z którym się zgodzę, to ceny. Niestety drogo, co tu dużo mówić. Ale festiwal smaków i wielkość dań łagodzą ból rachunku. Polecam, pomimo drogich cen.

Dziękujemy, MarcinWie1978
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wlasnie wróciliśmy z kolacji 170 zł. Najdroższa z kolacji w czasie naszego pobytu w Karpaczu i niestety najgorsza. Obsługa nierozmowna, brak jakichkolwiek podpowiedzi przy zamawianiu dań, których jakość zostawia wiele do życzenia. Muszę powiedzieć, że w samym Karpaczu jest bardzo dużo o wiele lepszych restauracji. Nie polecam!!!

1  Dziękujemy, 641romank

U Ducha Gór Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Karpacz, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w U Ducha Gór Restauracja? Podziel się wrażeniami!