“Smacznie, jak zawsze”

U Ducha Gór Restauracja
Nr 16 wśród 81 Restauracje (Karpacz)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zanim zdecydowałem napisać się recenzje o tym lokalu, przeskanowałem opinie innych recenzentów. Ze zdumieniem, stwierdziłem bardzo dużą rozbieżność pomiędzy ocenami. Że skrajności w skrajność. Albo super, albo do bani. Osobiście, jestem mocno zdziwiony, tak duża ilością negatywnych opinii. Będąc w Karpaczu zawsze wracam do tego lokalu. Byłem tam już z rodziną, znajomymi, małymi dziećmi, sam, a także biznesowo. Za każdym razem czułem się tam dobrze. Obsługa robi swoją robotę i nie daje odczuć, że się jest intruzem. Opinie, o niedogotowanym, niedobrym jedzeniu, według mnie należy włożyć między bajki. Nigdy mnie to nie spotkało. Jedzenie zawsze było przygotowane smacznie i cieszyło nie tylko podniebienie ale także i wzrok. Dzisiaj zabrałem dzieci na Śnieżkę. Obiad U Ducha Gór, był obowiązkowa częścią wyprawy. Dla dzieci zamówiłem pstrąga. Był pyszny. Dla siebie zamówiłem żeberka "po Gazdowsku". Jak zawsze rewelacja. Same żebra pycha, ale dodatki robią robotę. Zasmażana kapusta, chrzan czy też pieczony czosnek, rewelacja. Porcje ogromne. Po raz kolejny mnie nie zawiedli. Jedyny mankament, z którym się zgodzę, to ceny. Niestety drogo, co tu dużo mówić. Ale festiwal smaków i wielkość dań łagodzą ból rachunku. Polecam, pomimo drogich cen.

Dziękujemy, MarcinWie1978

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wlasnie wróciliśmy z kolacji 170 zł. Najdroższa z kolacji w czasie naszego pobytu w Karpaczu i niestety najgorsza. Obsługa nierozmowna, brak jakichkolwiek podpowiedzi przy zamawianiu dań, których jakość zostawia wiele do życzenia. Muszę powiedzieć, że w samym Karpaczu jest bardzo dużo o wiele lepszych restauracji. Nie polecam!!!

1  Dziękujemy, 641romank
Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy na niedzielnym obiedzie, który okazał się największą porażką weekendowego wypadu w góry. Takiego poziomu obsługi nie wymyślił nawet Monty Python. Pan kelner zna Menu restauracji na tyle dobrze, że ledwo uzyskaliśmy informację z czym są naleśniki z jagodami. Totalna niewiedza odnośnie składników potraw, do tego brak uprzejmości w stosunku do klientów.
Co do samego jedzenia najlepszą potrawą okrzyknęliśmy pieczone ziemniaki (nie lubię ziemniaków). Mięso szaszłyka twarde, słabo przyprawione, z kawałków boczku możnaby wytopić niezły smalec.
Całą wizytę wraz z innymi gośćmi tejże"restauracji" zakończyliśmy bezowocną rozmową z managerem.
Totalne dno!!

1  Dziękujemy, U30ZZtomaszk
Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładny ogródek i na tym koniec. Kelner na pytanie o skład potrawy nie umiał odpowiedzieć. Po zamuwieniu okazało się, że zupa która nie powinna mieć kminku miała go sporo. Jedzenie bardzo średnie, do tego niezbyt ciepłe. Kelner przynosząc drugie danie nie raczył zabrać naczyń po zupach. Na rachunek też człowiek się nie doczeka. Niestety kelner który nas obsługiwał (starszy pan) powinien być trochę bardziej zainteresowany klientem. Nie polecamy.

1  Dziękujemy, Magdalena K
Zrecenzowano 24 lipca 2019

Byliśmy w tej karczmie na obiedzie. Szczerze mówiąc, to zawiodłam się. W lokalu cisza ... bez muzyki, zero nastroju, nie można było swobodnie porozmawiać. Jak nie „góralska karczma”. Jedzenie... mocno średnie... tłuste i jakieś takie bez smaku. A cena ? Ulala... bez komentarza ... totalna dysproporcja ceny do jakości. Jedynie zauważalny miły akcent tego lokalu to obsługa.

1  Dziękujemy, Szoszi84

U Ducha Gór Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Karpacz, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w U Ducha Gór Restauracja? Podziel się wrażeniami!