Karpacz

“Smakowicie i ladnie”

Restauracja Dwor Liczyrzepy
Nr 12 wśród 81 Restauracje (Karpacz)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 14 września 2019

Na początek zupa regionalna, smakowała trochę jak rosół i flaczki. Bardzo ciekawy smak. Warto posmakować.
Następnie deska z regionalnymi pierogami, mięsem i ziemniakami pieczonymi. Wykwintne.
Naprawdę bardzo mi smakowało.

Dziękujemy, JarekB404

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Bardzo ciekawy wystrój lokalu. Lokal calkiem spory. Obsługa bardzo miła i uprzejma. Jedzenie przyzwoite.

Dziękujemy, Leukopenia
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówilismy deske przysmaków regionalnych. Wszystkie 4 przysmaki regionalne niebo w gębie. Gorąco polecam. Przy jednym daniu mozna wszystkiego posmakować po trochu.

Dziękujemy, 796grzeg
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Jedzenie bez smaku. Krem buraczany nie najgorszy, choć ziemniaki w nim zimne. Placki po zbójnicku okropne! Z pewnością nie są świeżo robione- gumowe, mrożony produkt! Sos a’la strogonow niczym nie przypomina sosu. Nie polecam, jedzenie naprawdę niesmaczne.

Dziękujemy, Aga G
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Zaczyna się od słabej obsługi, mało profesjonalna i nie do końca miła.
Wystrojowi brakuje klimatu, nie jest brzydko, ale ciemno i bez wyrazu.
Przechodząc do najważniejszego czyli jedzenia... Nie jest niedobre, ale... szału nie ma. Za takie pieniądze i przy takich opiniach naprawdę liczyliśmy na coś więcej.
Nie polecam!!! Są lepsze miejsca w Karpaczu.

Dziękujemy, Paulina P

Restauracja Dwor Liczyrzepy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Karpacz, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Dwor Liczyrzepy? Podziel się wrażeniami!