“Pierożki”

Kolorowa Restauracja & Hotel
Nr 11 wśród 81 Restauracje (Karpacz)
Kuchnie: Fusion
Opis: Restauracja Kolorowa to przestrzeń zrodzona z pasji kulinarnej i idei stworzenia miejsca całkowicie dedykowanego celebracji zmysłu smaku. Tworzymy dania od podstaw, szanujemy każdy produkt, z którego powstają, dzięki czemu korzystamy przede wszystkim z regionalnych produktów. Priorytetem jest dla nas świeżość i najwyższa jakość oferowanych dań. Karta Menu zmienia się sezonowo
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Plusy: pierożki smaczne, świeże, różnorodne, obsługa miła, dania podane w 10 min. Minusy: zbyt mało przypraw, ciasto trochę za grube, jak na ręcznie robione. Ogólnie warte polecenia ale bez szału. Porcje mogłyby być większe. Ceny przystępne. Miejsce chętnie odwiedzane przez gości. Nie świeci pustkami. Toalety czyste.

Dziękujemy, grzegorz p

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Druga moja wizyta w tym miejscu. Pierwsza to rewelacyjne pierogi z kaczki z serem i musem jabłkowy. Rewelacja. Obsługa poprawna.
Tym razem żeberka na kapuscie z ziemniakami opiekanymi i wędzona maslanką i ogórki kiszone na sucho.
Znajomi pstrąg z kaszą.
Rewelacja!!!!
Obsługiwał nas jedyny chyba Kelner w załodze. Rewelacyjnie opowiadał o dniach serwowanych w restauracji.
Jedzenie podane w 20 minut.
Tak pyszne jak było reklamowane.
Porcje duże.
Obsługa bardzo miła i fachowa.
Dziękujemy bardzo
Polecamy
Wrócimy na pewno

Dziękujemy, 89danutam
Zrecenzowano 1 września 2019

Miła obsługa, bardzo dobre pierogi (jedliśmy ruskie oraz z mięsem wołowym, ogórkiem kiszonym, boczkiem, cebulą). Czas oczekiwania w porządku. Polecamy!

Dziękujemy, j n
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Do wizyty w Pierogarni zachęciło nas ciekawe,zróżnicowane menu i ładne wnętrze. Schabowy z puree z cebulą i boczkiem bardzo dobry - nie był za tłusty,pełen smaku,tak samo placek po węgiersku. Jedzenie podane bardzo szybko,porcje duże nawet jak dla mężczyzn po całodziennej wędrówce :)

Dziękujemy, 693angelinas
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Wpadliśmy na obiad z rodziną. Pyszne pierogi lecz troszkę mało jak po wysiłku. Miła obsługa i wystrój lokalu. Przestępne ceny.

Dziękujemy, Artur B

Kolorowa Restauracja & Hotel — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Karpacz, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Kolorowa Restauracja & Hotel? Podziel się wrażeniami!