“Smaczne jedzenie”

Kolorowa Restauracja & Hotel
Nr 11 wśród 81 Restauracje (Karpacz)
Kuchnie: Fusion
Opis: Restauracja Kolorowa to przestrzeń zrodzona z pasji kulinarnej i idei stworzenia miejsca całkowicie dedykowanego celebracji zmysłu smaku. Tworzymy dania od podstaw, szanujemy każdy produkt, z którego powstają, dzięki czemu korzystamy przede wszystkim z regionalnych produktów. Priorytetem jest dla nas świeżość i najwyższa jakość oferowanych dań. Karta Menu zmienia się sezonowo
Zrecenzowano 1 września 2019

Miła obsługa, bardzo dobre pierogi (jedliśmy ruskie oraz z mięsem wołowym, ogórkiem kiszonym, boczkiem, cebulą). Czas oczekiwania w porządku. Polecamy!

Dziękujemy, j n

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Do wizyty w Pierogarni zachęciło nas ciekawe,zróżnicowane menu i ładne wnętrze. Schabowy z puree z cebulą i boczkiem bardzo dobry - nie był za tłusty,pełen smaku,tak samo placek po węgiersku. Jedzenie podane bardzo szybko,porcje duże nawet jak dla mężczyzn po całodziennej wędrówce :)

Dziękujemy, 693angelinas
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Wpadliśmy na obiad z rodziną. Pyszne pierogi lecz troszkę mało jak po wysiłku. Miła obsługa i wystrój lokalu. Przestępne ceny.

Dziękujemy, Artur B
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Pierogarnia Kolorowa to centralne i można nazwać historyczne miejsce na mapie Karpacza z bogatą historią tego miejsca. Teraz jest to pierogarnia i nie tylko. I właśnie na te "nie tylko" się wybraliśmy a konkretnie na pizze, która była duża smaczna i bardzo dobrze wypieczona. Dodatków było odpowiednio. Polecamy.

Dziękujemy, Jasiek717
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy do restauracji spontanicznie, podczas spaceru. Sądząc po zdjęciu przy drzwiach wejściowych jest to restauracja z długą historią. Pierogi super, naleśniki również. Burger też okazał się smaczny. Sałata z sosem BBQ była bardzo gorzka. To jedyny minus. Obsługa bardzo miła i sympatyczna.

Dziękujemy, zero7set

Kolorowa Restauracja & Hotel — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Karpacz, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Kolorowa Restauracja & Hotel? Podziel się wrażeniami!