Karpacz

“Polecam!”
Chata Karkonoska — recenzja

Chata Karkonoska
Nr 3 wśród 81 Restauracje (Karpacz)
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi
Opis: Restauracja regionalna „Chata Karkonoska” to stylowy budynek zbudowany z drewna świerkowego o ścianach wieńcowych wykonany z bali drewnianych. W konstrukcji ścian występuje charakterystyczne dla naszego regionu połączenie drewna z murem pruskim, który w oryginalny, niepowtarzalny sposób urozmaica wykończenie wnętrza chaty. Wprawne oko zauważy że do uszczelnienia ścian drewnianych użyto przynajmniej pięciu rodzajów splotów drewnianego wióru jako mszenia co jest unikatem w skali europejskiej. Budynek powstał bez użycia nowoczesnych urządzeń ciesielskich i stolarskich a podstawowe narzędzia użyte do jego budowy to piła, siekiera i ośnik. W środku urządzony w stylu wiejskiej chaty. Z tarasu rozpościera się piękny widok na góry i las. Serwujemy potrawy kuchni polskiej i europejskiej. Ceny przystępne na każdą kieszeń.
Zrecenzowano 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniała restauracja! Obiekt znajduje się w spokojniej okolicy Karpacza, dzięki temu mogliśmy zjeść bardzo pyszny obiad na świeżym powietrzu w ciszy i spokoju ;) Nie spodziewałem się tak pozytywnie nastawionej opsługi, bardzo sympatyczni, kulturalni i co najważniejsze profesjonalnie przygotowani do swojej pracy. Jedzenie oceniam 10/10. Świeże i najwyższej jakości produkty przygotowane przez tutejszych kucharzy. Jak najbardziej polecam to miejsce! ;)

Dziękujemy, kornelb313

Zrecenzowano 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemne miejsce na posiłek po całym dniu wędrówki po górach. Miła atmosfera, przyjazna obsługa. Dodatkowo jedzenie smaczne, ładnie podane. W trakcie tygodniowego pobytu jedliśmy tam kilka razy i ani razu się nie zawiedliśmy. Polecam.

Dziękujemy, weronikab61
Zrecenzowano 9 września 2019

Jedząc pierogi poczułam się, jakbym złapała Pana Boga za stópkę. Mistyczne doznanie, będę tęsknić :)

Dziękujemy, Cuxtel
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjazna i pomocna obsługa. Smaczne jadło oraz przyjemne ciepło z kominka zostawiają dobre wspomnienie miejsca. Polecam

Dziękujemy, 483aleksanderw
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemne miejsce do zjedzenia obiadu, miła obsługa, pyszne, bardzo ładnie podane jedzenie. Zdecydowanie polecam talerz mięs dla dwóch osób oraz pierogi z serem owczym!

Dziękujemy, maciekd536

Chata Karkonoska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Karpacz, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Chata Karkonoska? Podziel się wrażeniami!