Karpacz

“Bardzo dobre jedzenie domowe”
Bar Wrzos — recenzja

Bar Wrzos
Nr 4 wśród 81 Restauracje (Karpacz)
Opis: BAR WRZOS niezmiennie dobra kuchnia domowa od 1986 roku. Zapraszamy na wyśmienite dania tradycyjnej kuchni polskiej. Miła i kompetentna obsługa zapewnia posiłek w przyjemnej, domowej atmosferze, a serwowane dania przygotowywane są zawsze ze świeżych produktów. Proponujemy dania mięsne, półmięsne, jarskie, ryby, zupy i sałatki. Codziennie oferujemy stałe propozycje z menu oraz dania dnia ze zmienną kartą. Przygotowujemy także potrawy sezonowe np. pierogi z truskawkami, knedle ze śliwkami, makaron z jagodami, ryż z jabłkami itp. W przytulnym i estetycznie urządzonym wnętrzu naszego baru mieści się około 50 osób, w okresie letnim do państwa dyspozycji jest taras z widokiem na góry dla około 20 osób. W naszym barze zawsze można zjeść coś smacznego, wypić domowy kompot lub inne napoje z bogatej oferty np. niepasteryzowane piwo z regionalnego browaru Lwówek Śląski, lub beczkowy Żywiec. Organizujemy przyjęcia, chrzciny, komunie, stypy do 35 osób. Po zjedzonym obiedzie każde dziecko dostaje w nagrodę lizaka.
Zrecenzowano 4 września 2019

Niedroga restauracja, gdzie można dobrze, szybko i przyjemnie zjeść. Nieskomplikowane, ale bardzo dobrze przygotowane potrawy - smacznie, prosto i tanio.
Co ważne - super przyjazna obsługa i przyjaźniej nastawiona do psów towarzyszących gościom - nawet 2 miski z wodą :-)

Dziękujemy, TomaszDyduch

Zrecenzowano 1 września 2019

Bardzo dobre domowe jedzenie w przystępnych cenach w porze obiadowej ciężko że stolikiem. Jedzenie smaczne,przepyszny kompot!Polecam to miejsce.

Dziękujemy, Anes1983
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Doskonała jakość za rozsądną cenę.Duże porcje.Bardzo miła i komunikatywna obsługa.Jedynym minusem jest fakt,że nie można płacić kartą.
Poza tym serdecznie polecam.

Dziękujemy, Maxipime
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Na standardy miast typowo turystycznych ceny są bardzo odpowiednie. Jedzenie smaczne, obsługa w porządku. Rodzinna atmpsfera. Bardzo polecam

Dziękujemy, 557amelia
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo duże porcje. Pani przyjmująca zamówienia bardzo wesoła i zabawiająca gości :)
Możliwość zjedzenia posiłku rowniez na zewnatrz na przestronnym tarasie.

Dziękujemy, 679ulap

Bar Wrzos — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Karpacz, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Bar Wrzos? Podziel się wrażeniami!