“Gorąco polecam”
Bar Wrzos — recenzja

Bar Wrzos
Nr 4 wśród 74 Restauracje (Karpacz)
Opis: BAR WRZOS niezmiennie dobra kuchnia domowa od 1986 roku. Zapraszamy na wyśmienite dania tradycyjnej kuchni polskiej. Miła i kompetentna obsługa zapewnia posiłek w przyjemnej, domowej atmosferze, a serwowane dania przygotowywane są zawsze ze świeżych produktów. Proponujemy dania mięsne, półmięsne, jarskie, ryby, zupy i sałatki. Codziennie oferujemy stałe propozycje z menu oraz dania dnia ze zmienną kartą. Przygotowujemy także potrawy sezonowe np. pierogi z truskawkami, knedle ze śliwkami, makaron z jagodami, ryż z jabłkami itp. W przytulnym i estetycznie urządzonym wnętrzu naszego baru mieści się około 50 osób, w okresie letnim do państwa dyspozycji jest taras z widokiem na góry dla około 20 osób. W naszym barze zawsze można zjeść coś smacznego, wypić domowy kompot lub inne napoje z bogatej oferty np. niepasteryzowane piwo z regionalnego browaru Lwówek Śląski, lub beczkowy Żywiec. Organizujemy przyjęcia, chrzciny, komunie, stypy do 35 osób. Po zjedzonym obiedzie każde dziecko dostaje w nagrodę lizaka.
Zrecenzowano 16 września 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, bardzo miła obsługa, ogromne porcje.
Koszt obiadu dla jednej osoby to około 20zł.
Gorąco polecam

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Destination797061

Zrecenzowano 7 września 2018 z urządzeń przenośnych

Naprawdę dobre jedzenie, domowe, duże porcje, fajnie doprawione bez zbędnych udoskonaleń. Byliśmy dwukrotnie, i za każdym razem zadowoleni. Polecam! Jedyny minus, jak robią sobie mały urlop nie updejtują na google ani TripAdvisor - wiec lepiej zadzwonić wcześniej. My raz pocałowaliśmy klamkę ;)

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, mariuszes
Zrecenzowano 1 września 2018 z urządzeń przenośnych

Warto odwiedzić to miejsce. Atmosfera bardzo miła obsługa z humorem. Na końcu słodkości. Jedzenie bardzo smaczne, możliwość zamawiania połowy porcji dla dzieci, aczkolwiek tak dobre że domagały sie całych polecam warto odwiedzić i sprobować na pewno tam wrócimy.

Dziękujemy, Vacationer785689
Zrecenzowano 30 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Odwiedzam od wielu lat. Cena a jakość super. Domowe obiady. Świetny właściciel. Polecam zupy, sałatkę wiosenna oraz stek z indyka z masłem ziołowym

Dziękujemy, Dominika K
Zrecenzowano 20 sierpnia 2018

W poszukiwaniu jedzenia, trafiliśmy do baru Wrzos.Mimo obiadowej godziny udało nam się znaleźć stolik, dosyć długo czekaliśmy na jakiekolwiek zainteresowanie i złożenie zamówienia. Po 15 minutach się udało i potem już poszło dużo szybciej. Jedzenie bardzo domowe, smaczne, porcje obfite. Niezbyt fajny element to brak zestawów obiadowych, wszystko liczone oddzielnie, a gdy się już zliczy to rachunek może zdziwić. A no i najważniejsze - rachunek. Miałam wrażenie, że cofnęłam się do ubiegłego ustroju - kartka odręcznie napisana i brak możliwości płacenia kartą.

Dziękujemy, Marpizo13

Bar Wrzos — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Karpacz, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Bar Wrzos? Podziel się wrażeniami!