wspomnienia z dzieciństwa

Będą w Karpaczu wartio jest zobaczyć to miejsce, bilet nie jest drogi, kolekcja zabawek i lalek... Przeczytaj więcej

Halina S
Nowy Dwór Mazowiecki
Fajny zbiór, ale mało atrakcyjnie podany

Zrecenzowano: 17 lipca 2019
Zbyszek_z_rodzinka
Warszawa, Polska

Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Będąc w Karpaczu polecam zajrzec do Muzeum Zabawek. Na prawdę imponujące zbiory, dodatkowo trafiliśmy na ciekawą czasową wystawę z lalkami Barbie. Każdy zwiedzający przy zakupie biletów (honorowane sa zniżki dla dużych rodzin !) otrzymuje papierową wersję przewodnika z opisami poszczególnych gablot. Moja córcia była zachwycona :)

Dziękujemy, Dobromiła P
Zrecenzowano: 29 lipca 2019

Fajne muzeum z czasową wystawą lalek Barbie. Bardzo ciekawe miejsce ze względu na swoją odmienność od innych podobnych z wszechobecnymi klockami typu "LEGO". Niestety obsługa również jak z lat 80 XX wieku.

Dziękujemy, Marcin Z
Zrecenzowano: 27 lipca 2019

Muzeum zabawek i lalek jest miejscem o tyle ciekawym, że jest tam szeroki przekrój zabawek z róznych krajów i epok. Ciekawe są techniki budowy tych zabawek i lalek. Na uwagę zasługują zabawki i lalki wykonane ręcznie. Musiała to być trudna i żmudna robota. polecam

Dziękujemy, dpos2204
Zrecenzowano: 17 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Kolekcja zabawek z różnych miejsc świata zrobiła na nas dobre wrażenie. Na szczęście nie było zbyt tłoczno i nie byliśmy ograniczeni czasem, wiec dzieciaki dały się wciągnąć w improwizowaną zabawę. Szkoda, że ekspozycja jest tak bardzo statyczna i nie wciąga do samodzielnego odkrywania ciekawostek. Przydaloby się jej trochę życia.

1  Dziękujemy, Zbyszek_z_rodzinka
Zrecenzowano: 29 kwietnia 2019

Muzeum, choć niewielkie, bogato wyposażone. Z wieloma z tych zabawek wiąże się dużo wspomnień z mojego dzieciństwa. Domki dla lalek - cudo! Marzenie z czasów kiedy byłam małą dziewczynką. Pokoik lalek - bardzo pomysłowy. Moje dziecko (3 latka) rozpoznała już niektóre postaci. Jedyny minus - gabloty są dosyć blisko siebie - w przypadku większej ilości gości robi się trochę tłoczno.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, Paulina_Z_WL