Zapisz
Mi się podobało!

Patrząc na to, że dzieckiem już dawno nie jestem, to cały zbiór zabawek całkiem mi się podobał... Przeczytaj więcej

Iwona N
Opole, Polska
Fajnie

Warto odwiedzić na niepogodę szczególnie polecane miejsce. Aczkolwiek warto by pomyśleć o... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2018
Vacationer785689

Zrecenzowano 6 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Fajny przerywnik z kilkoma ciekawymi eksponatami. Uwaga. Za muzeum możliwość przejechania się prawdziwą drezyną!

Dziękujemy, Piotr M
Zrecenzowano 23 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Obiekt nieduży. Warto zajrzeć. Ciekawe ekspozycje. Jest tez wystawa malarska na piętrze. Bezpłatnie z tyłu muzeum jest pokój kolejnictwa ale nic ciekawego tam nie ma. Jest też drezyna, którą można się przejechać (opłata 15 zł dla Pana który pojawił się niewiadomo skąd ). Tej atrakcji nie polecam.

Dziękujemy, Avricola
Zrecenzowano 17 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Polecamy! Obsługa bardzo sympatyczna, interesuje się odwiedzającymi. "Robi konkursy" dla dziecka.
Eksponaty nawet można uznać za niesamowite.

Dziękujemy, Mareke81
Zrecenzowano 6 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Muzeum zabawek duża radość dla dorosłych i dla dzieci. Szkoda, że wszystko w gablotach. Zabawki stare z różnych krajów. Sklepik z pamiątkami.

Dziękujemy, doloressa1980
Zrecenzowano 13 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam zarowno dla doroslych jak i dla dzieci ale tak od 5-6 lat. Wystawe nalezy ogladac po malu bo jest sporo „ukrytych” przedmiotow

Dziękujemy, Krzysztof K