“Fajnie cofnąć się w czasie.”
Muzeum Zabawek — recenzja

Muzeum Zabawek
Nr 6 wśród 19 atrakcji (Karpacz)
Więcej informacji o atrakcji
Informacje o atrakcji
Zalecany czas pobytu: <1 godzina
Zrecenzowano 6 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Muzeum zabawek duża radość dla dorosłych i dla dzieci. Szkoda, że wszystko w gablotach. Zabawki stare z różnych krajów. Sklepik z pamiątkami.

Dziękujemy, doloressa1980
Filtrowanie

Zrecenzowano 13 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam zarowno dla doroslych jak i dla dzieci ale tak od 5-6 lat. Wystawe nalezy ogladac po malu bo jest sporo „ukrytych” przedmiotow

Dziękujemy, Krzysztof K
Zrecenzowano 3 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne muzeum . Mnóstwo zabawek , myślę że każdy wróci na chwilkę do dzieciństwa jak my . Powspomina z nostalgią stare czasy , zabawki które były dostępne dla nas w Polsce . Wystawa obejmuje zabawki z całego świata , nam podobały się japońskie lalki , trochę kontrowersyjne hiszpańskie (ksiądz i zakonnice , krzyże i ołtarze ) niekoniecznie do zabawy ale ogólnie bardzo fajnie. Wszystko wyeksponowane w gablotach i każdy dostaje podręczny opis z którego można się wszystkiego dowiedzieć. Polecam . Nie ma zniżek na KDR , ale dzieci na legitymację szkolną mają .

Dziękujemy, Kamila S
Zrecenzowano 6 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Miła wystawa może nic nadzwyczajnego ale obrazuje dziecku jak zabawki wyglądały kiedyś a jak wyglądają dziś. O dziwo nawet mój 6letni syn zainteresował się niektórymi z nich i zapytał czy mógłby dostać coś takiego na gwiazdkę.

1  Dziękujemy, Maciej M
Zobacz więcej recenzji
Zrecenzowano 16 października 2017 z urządzeń przenośnych

Muzeum posiada do wyboru informator lub słuchawkę. Wybraliśmy słuchawkę z lektorem. Fajne muzeum. Pod koniec już nas trochę zmęczyło. Odejmuje gwiazdkę za obsługę

Dziękujemy, Damian W

Muzeum Zabawek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Karpacz, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Muzeum Zabawek? Podziel się wrażeniami!