Hotel faktycznie niewielki (zgodnie z opisem). Jednak deklaracja hotelu: "Chcemy stanowić najlepszy wybór dla Gości ceniących sobie ciszę i spokój, spragnionych odpoczynku w otoczeniu natury" nie jest zgodna z prawdą ponieważ podczas mojego pobytu odbyła się huczna impreza do 1:30 w nocy. Miałem pokój 2 kondygnacje nad restauracją. Muszę przyznać, że nagłośnienie mają doskonale! Niestety nie zostałem poinformowany przy składaniu rezerwacji o planowej imprezie. Co więcej nawet w dniu imprezy nikt nie raczył poinformować, że będzie hałas w nocy. Po godzinie 22 zadzwoniłem na recepcję z pytaniem czy w hotelu obowiązuje cisza nocna, na co dostałem odpowiedź od pana ochroniarza/recepcjonisty, że "przyszedł do pracy i dostał informację, że impreza jest do 1 w nocy i bardzo chciałby mi pomóc ale nie może." Nazajutrz poinformowałem recepcję o swoim niezadowoleniu z zaistniałej sytuacji na co zostałem przeproszony. Cieszą mnie bardzo przeprosiny lecz mojego niewyspania i rozdrażnienia dziecka (budził się co chwilę) to nie naprawi. Niestety kontaktu od Pani zarządcy/manager się nie doczekałem. Skróciłem swój pobyt o 2 dni (pojechałem się do innego hotelu). Przy wymeldowaniu dostałem zniżkę 150 zł za nieprzespaną noc.

Wracając do rozmiarów hotelu to faktycznie jest niewielki, a na pewno nie jest przygotowany do takiej liczby gości jaką przyjmuje. Zaczynając od tłoku na śniadaniu gdzie trzeba dopraszać się o uzupełnianie szwedzkiego stołu, do zbyt małego parkingu gdzie byłem świadkiem jak jakaś pani, która była gościem hotelu blokowała ostatnie miejsce parkingowe bo za 10 minut przyjedzie jej auto - kuriozum!

Zatem swoją wizytę w Hotelu Nowa Ski wspominam bardzo źle. Wybrałem hotel, który miał być "dla gości ceniących ciszę i spokój."
Jeśli szukasz hotelu gdzie jadąc na odpoczynek jedyne o czym marzysz to słuchanie w nocy "ona tańczy dla mnie" i innych hitów to zdecydowanie jest to miejsce dla ciebie.
Ewidentnie hotel kuleje na poziomie zarządzania. Brak szacunku dla gości.

Dziękujemy, metallixc
Zrecenzowano: 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przeurocze miejsce oraz wspaniała kadra z wyróżnieniem masażystka p.Ania na pewno tam wrócimy Hotel spełnił moje oczekiwania,dbano o czystość w pokojach i również należy wspomnieć o przepysznych śniadaniach polecam .

Dziękujemy, annaoC977UR
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Byliśmy z żoną i ogólnie na plus. Pani w recepcji miła i spokojna. Śniadania w formie szwedzkiego stołu, niczego nie brakowało, wszystko co miało być , było ciepłe i smaczne. Mała siłownia ale wystarczy. Mała wpadka z czajnikiem w pokoju który miał przyrdzewiałą grzałkę, próbowałem sam to usunąć ale widelec okazał się nie przydatny. Po zaniesieniu czajnika do recepcji i otrzymaniu zapewnienia, że ktoś tym zajmie wieczorem nadal nic, rano również. Czajnik otrzymałem po półtorej dobie- to na minus. Pokój bez balkonu i słabym widokiem aczkolwiek pokoje z balkonem mają ładny widok. Do głównej ulicy 200m lub 250 m w zależności czy woli się iść dość stromym asfaltowym podejściem ( na spokojnie nie sprawia problemu).

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, piotrmachnik87
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Świetne miejsce. Mieliśmy przestronny pokój z balkonem i widokiem na Śnieżkę. Miłe i pomocne Panie w recepcji. Pyszne śniadania i kawa. Duży hotelowy parking. Parę kroków pod górkę do centrum Karpacza. Super

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, alicjaz674
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Świetne pokoje. Dobre miejsce.
Super świetne śniadanie. Bardzo pasuje na rodzinne wakacje. Poza tym bardzo podobał mi się budynek hotelu - budynek jest bardzo piękny i przypomina zamek. Idealny stosunek ceny do komfortu.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, 844dainius