Karpacz
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Byliśmy z żoną i ogólnie na plus. Pani w recepcji miła i spokojna. Śniadania w formie szwedzkiego stołu, niczego nie brakowało, wszystko co miało być , było ciepłe i smaczne. Mała siłownia ale wystarczy. Mała wpadka z czajnikiem w pokoju który miał przyrdzewiałą grzałkę, próbowałem sam to usunąć ale widelec okazał się nie przydatny. Po zaniesieniu czajnika do recepcji i otrzymaniu zapewnienia, że ktoś tym zajmie wieczorem nadal nic, rano również. Czajnik otrzymałem po półtorej dobie- to na minus. Pokój bez balkonu i słabym widokiem aczkolwiek pokoje z balkonem mają ładny widok. Do głównej ulicy 200m lub 250 m w zależności czy woli się iść dość stromym asfaltowym podejściem ( na spokojnie nie sprawia problemu).

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, piotrmachnik87
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Świetne miejsce. Mieliśmy przestronny pokój z balkonem i widokiem na Śnieżkę. Miłe i pomocne Panie w recepcji. Pyszne śniadania i kawa. Duży hotelowy parking. Parę kroków pod górkę do centrum Karpacza. Super

Dziękujemy, alicjaz674
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Świetne pokoje. Dobre miejsce.
Super świetne śniadanie. Bardzo pasuje na rodzinne wakacje. Poza tym bardzo podobał mi się budynek hotelu - budynek jest bardzo piękny i przypomina zamek. Idealny stosunek ceny do komfortu.

Dziękujemy, 844dainius
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019

pobyt w NowaSki uznajemy za bardzo udany. Hotel polozony w zacisznym miejscu ale niedaleko od centrum co jest plusem.Obsluga bardzo sympatyczna i pomocna.Pokoj zadbany i przedewszystkim czysto.polecam

Dziękujemy, Kasia610
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Suer hotel w bajecznym miejscu.Z balkonu cudowny widok na Śnieżkę i szum przepływającej Łomnicy. Wieczorne koncerty świerszczy .Z dala od zgiełku i hałasu turystów.Niezapomniany relaks. Pokoje czysciutkie, w pełni wyposażone,łazienka również.W całym hotelu pięknie pachnie.Kuchnia i obsługa przesympatyczna i na wysokim poziomie.Polecam również relaks w jacuzzi i saunie.No i koniecznie masaż u Pani Ani.Jestem pewna, że jeszcze tu wrócimy.10/10

Wskazówka dotycząca pokoi: Wszystko na wysokim poziomie.
Dziękujemy, goldorota