Zrecenzowano 24 lutego 2016

Wszystko na swoim miejscu, nic dodać, nic ująć. No może jeden mankament brak basenu... Na pewno kiedyś tutaj wrócę. Obsługa miła i pomocna. Jedzenie przepyszne. Lokalizacja bardzo dobra. Przepiękny widok na góry.

Wskazówka dotycząca pokojów: W pokojach jest cicho po południu.
  • Data pobytu: grudzień 2015, podróż z rodziną
Dziękujemy, Grzegorz Ł
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Anna G, Kierownik, Hotel Nowa SkiOdpowiedź udzielona 2 maja 2016

Dziękujemy za opinię. Basenu faktycznie u nas brakuje, ale co jakiś czas w wybranych pakietach pobytowych rozdajemy karnety do okolicznych aquaparków :-) Warto więc sprawdzać oferty pakietowe przed dokonaniem rezerwacji. Zapraszamy!

Zrecenzowano 23 lutego 2016

Tak powinien wyglądać hotel 3*. Obsługa bardzo uprzejma i to w każdej cześci hotelu. Czysto, schludnie, pokoje wygodne i przytulne z widokiem albo na góry, albo na las (oba wyjątkowe). Jedzenie smaczne, strefa rozrywkowa w pełni satysfakconująca :) Gorąco polecam.Michał W.

Wskazówka dotycząca pokojów: Mogę ocenić tylko drugie piętro - polecam na spokojny odpoczynek z rodziną :)
  • Data pobytu: luty 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, Michał W

Bardzo się cieszymy, że nasz hotel spełnił Pana oczekiwania :-) Dziękujemy za pozytywną opinie i zapraszamy w przyszłości.

Zrecenzowano 27 stycznia 2016

Widok z okna, 10/10
Cisza i spokój, z dala od zgiełku centrum miasta, 10/10
Bezpieczne dla dzieci 10/10
Mikroklimat w Hotelu 10/10
Estetyczny wystrój wnętrz, 10/10
Przyjazny i pomocny personel hotelu 11/10 ;-)

• Data pobytu: styczeń 2016, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Dariusz G

I nasi Goście, zawsze 12/10! :-) Dziękujemy i zapraszamy ponownie :-)

Zrecenzowano 26 stycznia 2016 z urządzeń przenośnych

Jesteśmy właśnie w hotelu Nova ski,
warunki są naprawdę bardzo dobre.Przyjechalismy z dwójką dzieci, dostaliśmy duze studio z dwoma pokojami.W pokojach jest czysto i miło.Pokoje są codziennie sprzątane.
Śniadania i obiadokolacje bardzo smaczne a przy tym bardzo miła i życzliwa obsługa.
Jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno wrócimy.
Hotel godny polecenia.

Data pobytu: styczeń 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, Marzena W

Dziękujemy za opinię i polecenie naszego hotelu. Mamy nadzieję, że pobyt był udany. Do zobaczenia ponownie!

Zrecenzowano 17 stycznia 2016

Bardzo miły personel, hotel czysty i zadbany codziennie sprzątane pokoje ,jedzenie bardzo dobre dla każdego niejadka coś się znajdzie smacznego.Dzieci i rodzice zadowoleni miły upominek od hotelu (mikołaj) dla dzieci .Na pewno tam wrócimy

• Data pobytu: grudzień 2015, podróż z rodziną
Dziękujemy, Mariusz M

Przyjemnością dla nas będzie ponownie Państwa gościć. Zapraszamy!