Najniższe ceny za pobyt
eDreams
Expedia.com
78 USD
Wyświetl ofertę
Rezerwuj teraz, płać podczas pobytu
Agoda.com
Priceline81 USD
Hotels.com78 USD
Wyświetl 12 oferty
Zrecenzowano: 23 lutego 2016

Tak powinien wyglądać hotel 3*. Obsługa bardzo uprzejma i to w każdej cześci hotelu. Czysto, schludnie, pokoje wygodne i przytulne z widokiem albo na góry, albo na las (oba wyjątkowe). Jedzenie smaczne, strefa rozrywkowa w pełni satysfakconująca :) Gorąco polecam.Michał W.

Wskazówka dotycząca pokoi: Mogę ocenić tylko drugie piętro - polecam na spokojny odpoczynek z rodziną :)
Termin pobytu: luty 2016
Dziękujemy, Michał W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Anna G, Kierownik, Hotel Nowa SkiOdpowiedź udzielona 2 maja 2016

Bardzo się cieszymy, że nasz hotel spełnił Pana oczekiwania :-) Dziękujemy za pozytywną opinie i zapraszamy w przyszłości.

Zrecenzowano: 27 stycznia 2016

Widok z okna, 10/10
Cisza i spokój, z dala od zgiełku centrum miasta, 10/10
Bezpieczne dla dzieci 10/10
Mikroklimat w Hotelu 10/10
Estetyczny wystrój wnętrz, 10/10
Przyjazny i pomocny personel hotelu 11/10 ;-)

Termin pobytu: styczeń 2016
1  Dziękujemy, Dariusz G

I nasi Goście, zawsze 12/10! :-) Dziękujemy i zapraszamy ponownie :-)

Zrecenzowano: 26 stycznia 2016 z urządzeń przenośnych

Jesteśmy właśnie w hotelu Nova ski,
warunki są naprawdę bardzo dobre.Przyjechalismy z dwójką dzieci, dostaliśmy duze studio z dwoma pokojami.W pokojach jest czysto i miło.Pokoje są codziennie sprzątane.
Śniadania i obiadokolacje bardzo smaczne a przy tym bardzo miła i życzliwa obsługa.
Jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno wrócimy.
Hotel godny polecenia.

Termin pobytu: styczeń 2016
Dziękujemy, Marzena W

Dziękujemy za opinię i polecenie naszego hotelu. Mamy nadzieję, że pobyt był udany. Do zobaczenia ponownie!

Zrecenzowano: 17 stycznia 2016

Bardzo miły personel, hotel czysty i zadbany codziennie sprzątane pokoje ,jedzenie bardzo dobre dla każdego niejadka coś się znajdzie smacznego.Dzieci i rodzice zadowoleni miły upominek od hotelu (mikołaj) dla dzieci .Na pewno tam wrócimy

Termin pobytu: grudzień 2015
Dziękujemy, Mariusz M

Przyjemnością dla nas będzie ponownie Państwa gościć. Zapraszamy!

Zrecenzowano: 14 stycznia 2016

Wspaniały hotel gorąco polecam wyposażenie pokoju bardzo dobre , jedzenie świetne ,obsługa bardzo miła .Gorąco polecam wszystkim naprawdę warto byliśmy w Święta Bożego Narodzenia bardzo fajnny rodzinny klimat na pewno tam wrócimy

Termin pobytu: grudzień 2015
1  Dziękujemy, Adamus7411

Dziękujemy i zapraszamy. O dobry rodzinny klimat dbamy cały rok, nie tylko w Święta :-)