Zrecenzowano: 27 stycznia 2016

Cisza i spokój, z dala od zgiełku centrum miasta, 10/10
Bezpieczne dla dzieci 10/10
Mikroklimat w Hotelu 10/10
Estetyczny wystrój wnętrz, 10/10
Przyjazny i pomocny personel hotelu 11/10 ;-)

Termin pobytu: styczeń 2016
1  Dziękujemy, Dariusz G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Anna G, Kierownik, Hotel Nowa SkiOdpowiedź udzielona 2 maja 2016

I nasi Goście, zawsze 12/10! :-) Dziękujemy i zapraszamy ponownie :-)

Zrecenzowano: 26 stycznia 2016 z urządzeń przenośnych

Jesteśmy właśnie w hotelu Nova ski,
warunki są naprawdę bardzo dobre.Przyjechalismy z dwójką dzieci, dostaliśmy duze studio z dwoma pokojami.W pokojach jest czysto i miło.Pokoje są codziennie sprzątane.
Śniadania i obiadokolacje bardzo smaczne a przy tym bardzo miła i życzliwa obsługa.
Jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno wrócimy.
Hotel godny polecenia.

Termin pobytu: styczeń 2016
Dziękujemy, Marzena W

Dziękujemy za opinię i polecenie naszego hotelu. Mamy nadzieję, że pobyt był udany. Do zobaczenia ponownie!

Zrecenzowano: 17 stycznia 2016

Bardzo miły personel, hotel czysty i zadbany codziennie sprzątane pokoje ,jedzenie bardzo dobre dla każdego niejadka coś się znajdzie smacznego.Dzieci i rodzice zadowoleni miły upominek od hotelu (mikołaj) dla dzieci .Na pewno tam wrócimy

Termin pobytu: grudzień 2015
Dziękujemy, Mariusz M

Przyjemnością dla nas będzie ponownie Państwa gościć. Zapraszamy!

Zrecenzowano: 14 stycznia 2016

Wspaniały hotel gorąco polecam wyposażenie pokoju bardzo dobre , jedzenie świetne ,obsługa bardzo miła .Gorąco polecam wszystkim naprawdę warto byliśmy w Święta Bożego Narodzenia bardzo fajnny rodzinny klimat na pewno tam wrócimy

Termin pobytu: grudzień 2015
1  Dziękujemy, Adamus7411

Dziękujemy i zapraszamy. O dobry rodzinny klimat dbamy cały rok, nie tylko w Święta :-)

Zrecenzowano: 15 grudnia 2015

Widoki piękne jak w większości hoteli usytuowanych w pięknym miejscu jakim jest Karpacz.Jednak największym plusem hotelu Nowa Ski jest z pewnością obsługa.Co z tego,że nie ma basenu(jest strefa spa z jackuzzie,sauną) jak wygrywa obsługą, uśmiechem i życzliwością pracowników.

Termin pobytu: styczeń 2015
Dziękujemy, Daniel K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Anna G, Kierownik, Hotel Nowa SkiOdpowiedź udzielona 18 grudnia 2015

Dziękujemy za miłe słowa :-) Taka pochwała bardzo wiele dla nas znaczy. Przykładamy ogromną uwagę do atmosfery tworzonej przez nasz personel i do jakości obsługi. Cieszymy się, że efekt jest zauważalny :-) Dziękujemy i zapraszamy ponownie!