Zrecenzowano 17 stycznia 2016

Bardzo miły personel, hotel czysty i zadbany codziennie sprzątane pokoje ,jedzenie bardzo dobre dla każdego niejadka coś się znajdzie smacznego.Dzieci i rodzice zadowoleni miły upominek od hotelu (mikołaj) dla dzieci .Na pewno tam wrócimy

• Data pobytu: grudzień 2015, podróż z rodziną
Dziękujemy, Mariusz M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Anna G, Kierownik, Hotel Nowa SkiOdpowiedź udzielona 2 maja 2016

Przyjemnością dla nas będzie ponownie Państwa gościć. Zapraszamy!

Zrecenzowano 14 stycznia 2016

Wspaniały hotel gorąco polecam wyposażenie pokoju bardzo dobre , jedzenie świetne ,obsługa bardzo miła .Gorąco polecam wszystkim naprawdę warto byliśmy w Święta Bożego Narodzenia bardzo fajnny rodzinny klimat na pewno tam wrócimy

• Data pobytu: grudzień 2015, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Adamus7411

Dziękujemy i zapraszamy. O dobry rodzinny klimat dbamy cały rok, nie tylko w Święta :-)

Zrecenzowano 15 grudnia 2015

Widoki piękne jak w większości hoteli usytuowanych w pięknym miejscu jakim jest Karpacz.Jednak największym plusem hotelu Nowa Ski jest z pewnością obsługa.Co z tego,że nie ma basenu(jest strefa spa z jackuzzie,sauną) jak wygrywa obsługą, uśmiechem i życzliwością pracowników.

• Data pobytu: styczeń 2015, podróż z rodziną
Dziękujemy, Daniel K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Anna G, Kierownik, Hotel Nowa SkiOdpowiedź udzielona 18 grudnia 2015

Dziękujemy za miłe słowa :-) Taka pochwała bardzo wiele dla nas znaczy. Przykładamy ogromną uwagę do atmosfery tworzonej przez nasz personel i do jakości obsługi. Cieszymy się, że efekt jest zauważalny :-) Dziękujemy i zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 4 października 2015

Pokój przestronny, widok wprost na Śnieżkę, wyposażenie pokoju bardzo dobre, jedzenie przepyszne, ceny w restauracji i barze bardzo dobre. A pani masażystka - cudowna kobieta, najlepsze masaże pod słońcem! Bilard, jacuzzi, sauna i solarium w cenie - nic dodać nic ująć. Ekipa pań sprzątających genialna :) Jak najbardziej polecamy!

• Data pobytu: wrzesień 2015, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Monika C
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Anna G, Kierownik, Hotel Nowa SkiOdpowiedź udzielona 6 października 2015

Dziękujemy za bardzo pozytywną recenzję :-) Zachęcamy do odwiedzenia nas ponownie!

Zrecenzowano 14 września 2015

Pobyt wspominamy bardzo miło,świetna obsługa,przytulne pokoje,świetne jedzenie. Miejsce godne polecenia :) Oferta zabiegów SPA jest bogata i na wysokim poziomie. Myślę,że jeszcze tam kiedyś wrócimy, pozdrawiamy ze Śląska :)

• Data pobytu: wrzesień 2015, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Beata W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Anna G, Kierownik, Hotel Nowa SkiOdpowiedź udzielona 21 września 2015

Mamy nadzieję, że miłe wspomnienia pozostaną na długo :-) Zachęcamy do powrotu w każdej chwili!