Zrecenzowano: 4 października 2015

Pokój przestronny, widok wprost na Śnieżkę, wyposażenie pokoju bardzo dobre, jedzenie przepyszne, ceny w restauracji i barze bardzo dobre. A pani masażystka - cudowna kobieta, najlepsze masaże pod słońcem! Bilard, jacuzzi, sauna i solarium w cenie - nic dodać nic ująć. Ekipa pań sprzątających genialna :) Jak najbardziej polecamy!

Dziękujemy, 738monikac
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Anna G, Kierownik, Hotel Nowa SkiOdpowiedź udzielona 6 października 2015

Dziękujemy za bardzo pozytywną recenzję :-) Zachęcamy do odwiedzenia nas ponownie!

Zrecenzowano: 14 września 2015

Pobyt wspominamy bardzo miło,świetna obsługa,przytulne pokoje,świetne jedzenie. Miejsce godne polecenia :) Oferta zabiegów SPA jest bogata i na wysokim poziomie. Myślę,że jeszcze tam kiedyś wrócimy, pozdrawiamy ze Śląska :)

1  Dziękujemy, Beata W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Anna G, Kierownik, Hotel Nowa SkiOdpowiedź udzielona 21 września 2015

Mamy nadzieję, że miłe wspomnienia pozostaną na długo :-) Zachęcamy do powrotu w każdej chwili!

Zrecenzowano: 14 września 2015

Wspaniałe miejsce!
Polecamy wszystkim tym, którzy chcą miło spędzić weekend lub dłuższy czas w Karpaczu. Pokoje czyste, przestronne, przytulne, obsługa miła, uśmiechnięta i zawsze do naszej dyspozycji. Pyszne śniadania - szczególnie naleśniki ;) Do dyspozycji gości, strefa wellness i spa, bilard oraz siłownia i wiele innych. Na pewno z radością wrócimy do tego hotelu. Właścicielom oraz obsłudze bardzo dziękujemy za miło spędzony czas.
Pozdrowienia z Poznania,
David, Marika i synek :)

Wskazówka dotycząca pokoi: Tytuł filmu ;)
2  Dziękujemy, David W

My również dziękujemy - za wybór naszego hotelu i za miłe słowa :-) Przyjemnością będzie dla nas gościć Państwa ponownie. Pozdrawiamy i zapraszamy!

Zrecenzowano: 1 września 2015

pokój przestronny, lokalizacja ciekawa... udogodnienia super... jedno co...to proszę zwrócić uwagę na osy, które np bardzo chętnie przylatywały (pokój 300) pozatym miły klimacik, przyjemna temperatura w pokaju

Termin pobytu: sierpień 2015
1  Dziękujemy, Jarosław L
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Anna G, Właściciel, Hotel Nowa SkiOdpowiedź udzielona 3 września 2015

Dziękujemy za pozytywną opinię. Pokoje z widokiem na las są doskonałe na upalne dni, panuje w nich naprawdę przyjemna temperatura. Sprawdzimy dokładnie, czy nigdzie na naszym terenie nie pojawiło się gniazdo os. Jeżeli takie znajdziemy, zostanie natychmiast usunięte.

Zrecenzowano: 8 sierpnia 2015

Ladny, duzy pokoj, wygodne lozko, pyszne jedzenie. W lazience niestety brudno.. Wanna wytarta do sucha,nie umyta. W katach podlogi kurz i wlosy. Przeszkadzal nam brak kosza na smieci w pokoju. Mimo tych minusow pobyt udany.

Termin pobytu: lipiec 2015
2  Dziękujemy, 996ewelinap
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Anna G, Właściciel, Hotel Nowa SkiOdpowiedź udzielona 11 sierpnia 2015

Dziękujemy za opinię i uwagi. Kosze na śmieci znajdują się w łazienkach, we wszystkich pokojach, zgodnie w wymaganiami kategoryzacyjnymi. W kwestii czystości, zachęcamy do zgłaszania wszelkich zaniedbań w recepcji, w trakcie pobytu. Zareagujemy natychmiast. Przepraszamy za niedogodności i cieszymy się, że mimo to pobyt u nas był udany. Zapraszamy ponownie!