Zrecenzowano: 14 września 2015

Wspaniałe miejsce!
Polecamy wszystkim tym, którzy chcą miło spędzić weekend lub dłuższy czas w Karpaczu. Pokoje czyste, przestronne, przytulne, obsługa miła, uśmiechnięta i zawsze do naszej dyspozycji. Pyszne śniadania - szczególnie naleśniki ;) Do dyspozycji gości, strefa wellness i spa, bilard oraz siłownia i wiele innych. Na pewno z radością wrócimy do tego hotelu. Właścicielom oraz obsłudze bardzo dziękujemy za miło spędzony czas.
Pozdrowienia z Poznania,
David, Marika i synek :)

Wskazówka dotycząca pokojów: Tytuł filmu ;)
  • Data pobytu: wrzesień 2015, podróż z rodziną
2  Dziękujemy, David W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Anna G, Kierownik, Hotel Nowa SkiOdpowiedź udzielona 21 września 2015

My również dziękujemy - za wybór naszego hotelu i za miłe słowa :-) Przyjemnością będzie dla nas gościć Państwa ponownie. Pozdrawiamy i zapraszamy!

Zrecenzowano: 1 września 2015

pokój przestronny, lokalizacja ciekawa... udogodnienia super... jedno co...to proszę zwrócić uwagę na osy, które np bardzo chętnie przylatywały (pokój 300) pozatym miły klimacik, przyjemna temperatura w pokaju

• Data pobytu: sierpień 2015, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Jarosław L
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Anna G, Właściciel, Hotel Nowa SkiOdpowiedź udzielona 3 września 2015

Dziękujemy za pozytywną opinię. Pokoje z widokiem na las są doskonałe na upalne dni, panuje w nich naprawdę przyjemna temperatura. Sprawdzimy dokładnie, czy nigdzie na naszym terenie nie pojawiło się gniazdo os. Jeżeli takie znajdziemy, zostanie natychmiast usunięte.

Zrecenzowano: 8 sierpnia 2015

Ladny, duzy pokoj, wygodne lozko, pyszne jedzenie. W lazience niestety brudno.. Wanna wytarta do sucha,nie umyta. W katach podlogi kurz i wlosy. Przeszkadzal nam brak kosza na smieci w pokoju. Mimo tych minusow pobyt udany.

• Data pobytu: lipiec 2015, podróż z rodziną
2  Dziękujemy, 996ewelinap
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Anna G, Właściciel, Hotel Nowa SkiOdpowiedź udzielona 11 sierpnia 2015

Dziękujemy za opinię i uwagi. Kosze na śmieci znajdują się w łazienkach, we wszystkich pokojach, zgodnie w wymaganiami kategoryzacyjnymi. W kwestii czystości, zachęcamy do zgłaszania wszelkich zaniedbań w recepcji, w trakcie pobytu. Zareagujemy natychmiast. Przepraszamy za niedogodności i cieszymy się, że mimo to pobyt u nas był udany. Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano: 31 lipca 2015

Bardzo przyjemny hotel,pokój czysty, miła obsługa, jedzenie całkiem dobre. Spacerem do centrum miasta jest ponad 15 min. , można z hotelu pożyczyć rower (nieodpłatnie). Zdecydowanie polecam pobyt w tym hotelu.

• Data pobytu: czerwiec 2015, podróż służbowa
1  Dziękujemy, Madzia84
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Anna G, Właściciel, Hotel Nowa SkiOdpowiedź udzielona 4 sierpnia 2015

Dziękujemy za podzielenie się opinią i polecenie nas :-) Zapraszamy ponownie w każdej chwili!

Zrecenzowano: 30 lipca 2015

Miła obsługa, dobre jedzenie, fajne zabiegi, panie od zabiegów sympatyczne z profesjonalnym podejściem.
Ogólnie byliśmy zadowoleni jedynie co to przy tym standardzie wszystkiego łóżko mogłoby być trochę wygodniejsze, bo jako rodzice bez dzieci spuszczeni ze smyczy trochę się tam gimnastykowaliśmy;)

Wskazówka dotycząca pokojów: Polecam pokój studio
  • Data pobytu: lipiec 2015, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, wojciech f

Dziękujemy za odwiedzenie naszego hotelu i pozytywną opinię. Z pewnością rozważymy wymianę przynajmniej części łóżek, jeżeli uwagi na ich temat się powtórzą :-) Zapraszamy ponownie!