Zrecenzowano: 1 września 2015

pokój przestronny, lokalizacja ciekawa... udogodnienia super... jedno co...to proszę zwrócić uwagę na osy, które np bardzo chętnie przylatywały (pokój 300) pozatym miły klimacik, przyjemna temperatura w pokaju

• Data pobytu: sierpień 2015, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Jarosław L
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Anna G, Właściciel, Hotel Nowa SkiOdpowiedź udzielona 3 września 2015

Dziękujemy za pozytywną opinię. Pokoje z widokiem na las są doskonałe na upalne dni, panuje w nich naprawdę przyjemna temperatura. Sprawdzimy dokładnie, czy nigdzie na naszym terenie nie pojawiło się gniazdo os. Jeżeli takie znajdziemy, zostanie natychmiast usunięte.

Zrecenzowano: 8 sierpnia 2015

Ladny, duzy pokoj, wygodne lozko, pyszne jedzenie. W lazience niestety brudno.. Wanna wytarta do sucha,nie umyta. W katach podlogi kurz i wlosy. Przeszkadzal nam brak kosza na smieci w pokoju. Mimo tych minusow pobyt udany.

• Data pobytu: lipiec 2015, podróż z rodziną
2  Dziękujemy, 996ewelinap
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Anna G, Właściciel, Hotel Nowa SkiOdpowiedź udzielona 11 sierpnia 2015

Dziękujemy za opinię i uwagi. Kosze na śmieci znajdują się w łazienkach, we wszystkich pokojach, zgodnie w wymaganiami kategoryzacyjnymi. W kwestii czystości, zachęcamy do zgłaszania wszelkich zaniedbań w recepcji, w trakcie pobytu. Zareagujemy natychmiast. Przepraszamy za niedogodności i cieszymy się, że mimo to pobyt u nas był udany. Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano: 31 lipca 2015

Bardzo przyjemny hotel,pokój czysty, miła obsługa, jedzenie całkiem dobre. Spacerem do centrum miasta jest ponad 15 min. , można z hotelu pożyczyć rower (nieodpłatnie). Zdecydowanie polecam pobyt w tym hotelu.

• Data pobytu: czerwiec 2015, podróż służbowa
1  Dziękujemy, Madzia84
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Anna G, Właściciel, Hotel Nowa SkiOdpowiedź udzielona 4 sierpnia 2015

Dziękujemy za podzielenie się opinią i polecenie nas :-) Zapraszamy ponownie w każdej chwili!

Zrecenzowano: 30 lipca 2015

Miła obsługa, dobre jedzenie, fajne zabiegi, panie od zabiegów sympatyczne z profesjonalnym podejściem.
Ogólnie byliśmy zadowoleni jedynie co to przy tym standardzie wszystkiego łóżko mogłoby być trochę wygodniejsze, bo jako rodzice bez dzieci spuszczeni ze smyczy trochę się tam gimnastykowaliśmy;)

Wskazówka dotycząca pokojów: Polecam pokój studio
  • Data pobytu: lipiec 2015, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, wojciech f

Dziękujemy za odwiedzenie naszego hotelu i pozytywną opinię. Z pewnością rozważymy wymianę przynajmniej części łóżek, jeżeli uwagi na ich temat się powtórzą :-) Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano: 22 lutego 2015

Udogodnienia typu SPA, śniadanie, serwis, restauracja, obsługa na przyzwoitym poziomie.
Pokoje (łóżko, łazienka wyciszenie, czystość) czyli to co jest najważniejsze dla nas gości to niestety to niestety hotel tylko z 2 gwiazdkami.
W niektórych pokojach niestety czuć woń papierosów.

• Data pobytu: luty 2015, podróż z rodziną
3  Dziękujemy, Rezi_2
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Anna G, Właściciel, Hotel Nowa SkiOdpowiedź udzielona 25 lutego 2015

Dziękujemy bardzo za dodanie opinii i zwrócenie uwagi na kilka aspektów. Dysponujemy standardową wielkością łóżek 90 x 200, ale jeżeli Goście życzą sobie większe, to posiadamy także łóżka małżeńskie. Do tej pory nie mieliśmy reklamacji związanej z łóżkami, ich wielkością czy wygodą (podobnie jak z wyciszeniem łazienek), ale zdajemy sobie sprawę, że każdy z nas posiada własną strefę komfortu. Co do czystości, to każdą uwagę starannie analizujemy. Gdy tylko mamy zgłoszenie, to reagujemy w trakcie pobytu – zachęcam w takich momentach do zgłaszania uwag na recepcji.
Palenie w pokojach to sytuacja problematyczna. We wszystkich pomieszczeniach obowiązuje zakaz palenia. Nie mamy wpływu na to co się dzieje bezpośrednio w pokoju, ale zawsze staramy się udostępniać tylko czyste i wywietrzone pokoje.
Dziękujemy za pochwałę SPA, śniadań, obsługi czy restauracji. Mamy nadzieję, że utrzymujemy jednak standardy trzygwiazdkowego hotelu, a w przyszłości zasłużymy na bardziej przychylną opinie. Serdecznie zapraszamy ufając, że ogólny pobyt był udany.