Zrecenzowano: 30 lipca 2015

Miła obsługa, dobre jedzenie, fajne zabiegi, panie od zabiegów sympatyczne z profesjonalnym podejściem.
Ogólnie byliśmy zadowoleni jedynie co to przy tym standardzie wszystkiego łóżko mogłoby być trochę wygodniejsze, bo jako rodzice bez dzieci spuszczeni ze smyczy trochę się tam gimnastykowaliśmy;)

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam pokój studio
Termin pobytu: lipiec 2015
1  Dziękujemy, wojciech f
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Anna G, Właściciel, Hotel Nowa SkiOdpowiedź udzielona 4 sierpnia 2015

Dziękujemy za odwiedzenie naszego hotelu i pozytywną opinię. Z pewnością rozważymy wymianę przynajmniej części łóżek, jeżeli uwagi na ich temat się powtórzą :-) Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano: 22 lutego 2015

Udogodnienia typu SPA, śniadanie, serwis, restauracja, obsługa na przyzwoitym poziomie.
Pokoje (łóżko, łazienka wyciszenie, czystość) czyli to co jest najważniejsze dla nas gości to niestety to niestety hotel tylko z 2 gwiazdkami.
W niektórych pokojach niestety czuć woń papierosów.

Termin pobytu: luty 2015
3  Dziękujemy, Rezi_2
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Anna G, Właściciel, Hotel Nowa SkiOdpowiedź udzielona 25 lutego 2015

Dziękujemy bardzo za dodanie opinii i zwrócenie uwagi na kilka aspektów. Dysponujemy standardową wielkością łóżek 90 x 200, ale jeżeli Goście życzą sobie większe, to posiadamy także łóżka małżeńskie. Do tej pory nie mieliśmy reklamacji związanej z łóżkami, ich wielkością czy wygodą (podobnie jak z wyciszeniem łazienek), ale zdajemy sobie sprawę, że każdy z nas posiada własną strefę komfortu. Co do czystości, to każdą uwagę starannie analizujemy. Gdy tylko mamy zgłoszenie, to reagujemy w trakcie pobytu – zachęcam w takich momentach do zgłaszania uwag na recepcji.
Palenie w pokojach to sytuacja problematyczna. We wszystkich pomieszczeniach obowiązuje zakaz palenia. Nie mamy wpływu na to co się dzieje bezpośrednio w pokoju, ale zawsze staramy się udostępniać tylko czyste i wywietrzone pokoje.
Dziękujemy za pochwałę SPA, śniadań, obsługi czy restauracji. Mamy nadzieję, że utrzymujemy jednak standardy trzygwiazdkowego hotelu, a w przyszłości zasłużymy na bardziej przychylną opinie. Serdecznie zapraszamy ufając, że ogólny pobyt był udany.

Zrecenzowano: 17 lutego 2015

Byliśmy z mężem i dziewczynkami w hotelu tylko trzy dni, żałujemy, bo to wspaniałe miejsce na odpoczynek. Przemiła i uczynna obsługa, pyszne jedzenie zarówno o poranku (dobrze zaopatrzony "szwedzki stół") jak i podczas obiadokolacji kończonej pysznym deserem, który trafiał w gusta całej rodziny. Już tęsknię za strefą SPA (masaże - rewelacja, sauna milusia a jacuzi wspaniała frajda dla dzieciaków i dla szukającej relaksu mamy też!). Biel ręczników i szlafroków nieskazitelna. Prędkość internetu bez zastrzeżeń. Naprawdę czuliśmy się w hotelu jak w domu.
Pozdrawiamy i napewno chętnie tu wrócimy.
Aneta z Wałbrzycha.

Wskazówka dotycząca pokoi: Parter ok, ale z pokoi na wyższych piętrach ładniejsze widoki.
Termin pobytu: styczeń 2015
3  Dziękujemy, Aneta B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Anna G, Właściciel, Hotel Nowa SkiOdpowiedź udzielona 18 lutego 2015

Miło nam słyszeć, że wyjazd rodzinny się udał. Obiadokolacje zawsze staramy się tak komponować, by zaspokajały wszelkie gusta. Strefę sauny i jacuzzi odnowiliśmy 2 miesiące temu i cieszymy się, że jest to zauważalne. Zima jeszcze trwa- zapraszamy !

Zrecenzowano: 9 lutego 2015

Byliśmy w styczniu 2015 .Miła obsługa czysty pokój,super widok na Śnieżkę .Obsługa restauracji,miła i profesjonalna. zabiegi spa super ,pozdrawiamy panie ze spa .personel całego hotelu pełny profesjonalizm .Duży plus za parking strzeżony .Bardzo dobre jedzenie,plus za bilard jacuzzi w cenie pobytu.

Termin pobytu: styczeń 2015
1  Dziękujemy, Robert W

Dziękujemy bardzo za szczegółową opinię. Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano: 20 stycznia 2015

Byliśmy w grudniu 2014,wszystko jest na wysokim poziomie , obsługa w restauracji super,profesjonalne kelnerki,mile panie w recepcji..Wszędzie jest czysto i pachnąco.Pod samym hotelem jest duży parking.Z okien hotelu jest piękny widok na Śnieżkę.Pokoje w dobrym guście urządzone,w tych warunkach dobrze...

Termin pobytu: grudzień 2014
1  Dziękujemy, Bernhard H
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Anna G, Kierownik, Hotel Nowa SkiOdpowiedź udzielona 21 stycznia 2015

Dziękujemy bardzo za dodanie opinii. Cieszymy się, że rodzinna atmosfera jest odczuwalna dla naszych Gości. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy ponownie!