“bardzo przyjemny pobyt”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 6 dodatkowych witryn!
Hotel Nowa Ski
Miejsce nr 2 wśród 29 hoteli w Karpaczu
Zrecenzowano 31 lipca 2015

Bardzo przyjemny hotel,pokój czysty, miła obsługa, jedzenie całkiem dobre. Spacerem do centrum miasta jest ponad 15 min. , można z hotelu pożyczyć rower (nieodpłatnie). Zdecydowanie polecam pobyt w tym hotelu.

• Data pobytu: czerwcu 2015, podróż służbowa
1  Dziękujemy, Madzia84
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Anna G, Właściciel, Hotel Nowa SkiOdpowiedź udzielona 4 sierpnia 2015

Dziękujemy za podzielenie się opinią i polecenie nas :-) Zapraszamy ponownie w każdej chwili!

Napisz recenzję

Zrecenzowano 30 lipca 2015

Miła obsługa, dobre jedzenie, fajne zabiegi, panie od zabiegów sympatyczne z profesjonalnym podejściem.
Ogólnie byliśmy zadowoleni jedynie co to przy tym standardzie wszystkiego łóżko mogłoby być trochę wygodniejsze, bo jako rodzice bez dzieci spuszczeni ze smyczy trochę się tam gimnastykowaliśmy;)

Wskazówka dotycząca pokojów: Polecam pokój studio
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: lipcu 2015, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, wojciech f

Dziękujemy za odwiedzenie naszego hotelu i pozytywną opinię. Z pewnością rozważymy wymianę przynajmniej części łóżek, jeżeli uwagi na ich temat się powtórzą :-) Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 22 lutego 2015

Udogodnienia typu SPA, śniadanie, serwis, restauracja, obsługa na przyzwoitym poziomie.
Pokoje (łóżko, łazienka wyciszenie, czystość) czyli to co jest najważniejsze dla nas gości to niestety to niestety hotel tylko z 2 gwiazdkami.
W niektórych pokojach niestety czuć woń papierosów.

• Data pobytu: lutym 2015, podróż z rodziną
3  Dziękujemy, Rezi_2
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Anna G, Właściciel, Hotel Nowa SkiOdpowiedź udzielona 25 lutego 2015

Dziękujemy bardzo za dodanie opinii i zwrócenie uwagi na kilka aspektów. Dysponujemy standardową wielkością łóżek 90 x 200, ale jeżeli Goście życzą sobie większe, to posiadamy także łóżka małżeńskie. Do tej pory nie mieliśmy reklamacji związanej z łóżkami, ich wielkością czy wygodą (podobnie jak z wyciszeniem łazienek), ale zdajemy sobie sprawę, że każdy z nas posiada własną strefę komfortu. Co do czystości, to każdą uwagę starannie analizujemy. Gdy tylko mamy zgłoszenie, to reagujemy w trakcie pobytu – zachęcam w takich momentach do zgłaszania uwag na recepcji.
Palenie w pokojach to sytuacja problematyczna. We wszystkich pomieszczeniach obowiązuje zakaz palenia. Nie mamy wpływu na to co się dzieje bezpośrednio w pokoju, ale zawsze staramy się udostępniać tylko czyste i wywietrzone pokoje.
Dziękujemy za pochwałę SPA, śniadań, obsługi czy restauracji. Mamy nadzieję, że utrzymujemy jednak standardy trzygwiazdkowego hotelu, a w przyszłości zasłużymy na bardziej przychylną opinie. Serdecznie zapraszamy ufając, że ogólny pobyt był udany.

Zrecenzowano 17 lutego 2015

Byliśmy z mężem i dziewczynkami w hotelu tylko trzy dni, żałujemy, bo to wspaniałe miejsce na odpoczynek. Przemiła i uczynna obsługa, pyszne jedzenie zarówno o poranku (dobrze zaopatrzony "szwedzki stół") jak i podczas obiadokolacji kończonej pysznym deserem, który trafiał w gusta całej rodziny. Już tęsknię za strefą SPA (masaże - rewelacja, sauna milusia a jacuzi wspaniała frajda dla dzieciaków i dla szukającej relaksu mamy też!). Biel ręczników i szlafroków nieskazitelna. Prędkość internetu bez zastrzeżeń. Naprawdę czuliśmy się w hotelu jak w domu.
Pozdrawiamy i napewno chętnie tu wrócimy.
Aneta z Wałbrzycha.

Wskazówka dotycząca pokojów: Parter ok, ale z pokoi na wyższych piętrach ładniejsze widoki.
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: styczniu 2015, podróż z rodziną
3  Dziękujemy, Aneta B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Anna G, Właściciel, Hotel Nowa SkiOdpowiedź udzielona 18 lutego 2015

Miło nam słyszeć, że wyjazd rodzinny się udał. Obiadokolacje zawsze staramy się tak komponować, by zaspokajały wszelkie gusta. Strefę sauny i jacuzzi odnowiliśmy 2 miesiące temu i cieszymy się, że jest to zauważalne. Zima jeszcze trwa- zapraszamy !

Zrecenzowano 9 lutego 2015

Byliśmy w styczniu 2015 .Miła obsługa czysty pokój,super widok na Śnieżkę .Obsługa restauracji,miła i profesjonalna. zabiegi spa super ,pozdrawiamy panie ze spa .personel całego hotelu pełny profesjonalizm .Duży plus za parking strzeżony .Bardzo dobre jedzenie,plus za bilard jacuzzi w cenie pobytu.

• Data pobytu: styczniu 2015, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Robert W

Dziękujemy bardzo za szczegółową opinię. Zapraszamy ponownie!

Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Karpacz)
w odległości 1.1 km
Alpejski Hotel
Nr 13 z 29 w lokalizacji Karpacz
Liczba recenzji: 55
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Hotel Nowa Ski? Podziel się wrażeniami!

Hotel Nowa Ski — dodatkowe informacje

Adres: ul. Mostowa 9, Karpacz 58-540, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Województwo dolnośląskie > Karpacz
Udogodnienia:
Bar/salon Bezpłatne śniadanie Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Bezpłatny parking Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt) Restauracja Obsługa pokojowa Usługa przewozu Apartamenty Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych Transport na lotnisko
Styl hotelu:
Miejsce nr 2 wśród 29 hoteli w Karpaczu
Zakres cen: 162 zł–259 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:3-gwiazdkowy — Hotel Nowa Ski 3*
Liczba pokoi: 34
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm TripOnline SA, Booking.com i Hotels.com, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Hotel Nowa Ski. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?