Zrecenzowano: 9 lutego 2015

Byliśmy w styczniu 2015 .Miła obsługa czysty pokój,super widok na Śnieżkę .Obsługa restauracji,miła i profesjonalna. zabiegi spa super ,pozdrawiamy panie ze spa .personel całego hotelu pełny profesjonalizm .Duży plus za parking strzeżony .Bardzo dobre jedzenie,plus za bilard jacuzzi w cenie pobytu.

• Data pobytu: styczeń 2015, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Robert W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Anna G, Właściciel, Hotel Nowa SkiOdpowiedź udzielona 18 lutego 2015

Dziękujemy bardzo za szczegółową opinię. Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano: 20 stycznia 2015

Byliśmy w grudniu 2014,wszystko jest na wysokim poziomie , obsługa w restauracji super,profesjonalne kelnerki,mile panie w recepcji..Wszędzie jest czysto i pachnąco.Pod samym hotelem jest duży parking.Z okien hotelu jest piękny widok na Śnieżkę.Pokoje w dobrym guście urządzone,w tych warunkach dobrze...

• Data pobytu: grudzień 2014, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Bernhard H
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Anna G, Kierownik, Hotel Nowa SkiOdpowiedź udzielona 21 stycznia 2015

Dziękujemy bardzo za dodanie opinii. Cieszymy się, że rodzinna atmosfera jest odczuwalna dla naszych Gości. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano: 23 listopada 2014

Czyste, wygodne pokoje z pięknym widokiem na góry. Miła i kompetętna obsługa. Dobra lokalizacja, atrakcje takie jak bilard, sauna, jacuzzi itp. w cenie pobytu. Same superlatywy ;) Duży,strzeżony parking.

Wskazówka dotycząca pokojów: Widok na góry
  • Data pobytu: listopad 2014, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Ewa R
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Anna G, Kierownik, Hotel Nowa SkiOdpowiedź udzielona 2 grudnia 2014

Dziękujemy za pozytywną opinię. Zapraszamy ponownie i zachęcamy też do sprawdzenia przytulnych pokoi z widokiem na las :-)

Zrecenzowano: 12 listopada 2014

Byłam tam 3 dni. Naprawde polecam. Stół Szwedzki na śniadanie bardzo urozmaicony( 3 rodzaje wędliny, parówki, sernik, jajecznica, kiełbasa na gorąco, chleb- 4 rodzaje+bułki, jogurty, bułki słodkie, sery, kawa, herbata, soki owocowe, pomidory itp).
Pokoj bardzo czysty, jedyny minus to 1 kontakt w pokoju w dodatku przy drzwiach...szkoda ze przy lozku nie było (+1 w lazience).

Wskazówka dotycząca pokojów: Mając pokój standardowy było naprawdę miło, czysto, przyjaźnie i ładnie. Lecz 1 kontakt prądu w pokoju i 1 w lazience
  • Data pobytu: październik 2014, podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, Magdalena K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Anna G, Kierownik, Hotel Nowa SkiOdpowiedź udzielona 17 listopada 2014

Dziękujemy bardzo za ciepłe słowa dotyczące zarówno kuchni jak i restauracji! Gniazdka elektryczne zlokalizowane są zwykle za biurkiem, tak aby była możliwość podłączenia przenośnej lodówki turystycznej. Pozdrawiamy serdecznie!

Zrecenzowano: 21 października 2014

Byliśmy w pażdżierniku 2014,wszystko jest na wysokim poziomie , obsługa w restauracji super,profesjonalne kelnerki,mile panie w recepcji..Wszędzie jest czysto i pachnąco.Pod samym hotelem jest duży parking.Z okien hotelu jest piękny widok na Śnieżkę.Pokoje w dobrym guście urządzone,w tych warunkach dobrze wypoczywaliśmy.Polecamy,bo warto tam być.

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokoj z widokiem na Śnieżkę.
  • Data pobytu: październik 2014, podróż z ukochaną osobą
2  Dziękujemy, Stanisław O
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Anna G, Kierownik, Hotel Nowa SkiOdpowiedź udzielona 22 października 2014

Bardzo nam miło, że byliśmy w stanie zagwarantować Państwu dobre warunki wypoczynku. Dziękujemy i zapraszamy ponownie!