Zrecenzowano: 7 października 2014

Jeżeli cenicie sobie najwyższą obsługę, dbałość o klienta i profesjonalizm to doskonały wybór. Pokoje przestronne, czyste. Hotel bardzo przestronny, w żadnym miejscu nie ma poczucia zbyt dużej ilości gości.

Wskazówka dotycząca pokojów: Polecam pokoje z widokiem na Śnieżkę.
  • Data pobytu: październik 2014, podróż z rodziną
2  Dziękujemy, MichalZakrzewski
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Anna G, Kierownik, Hotel Nowa SkiOdpowiedź udzielona 10 października 2014

Dziękujemy za pozytywną opinię :-) Zapraszamy w każdej chwili!

Zrecenzowano: 20 września 2014

Wybralismy ten hotel ze wzgledu na bardzo dobre opinie i z cała pewnością mogę dodać jeszcze jedną- excellent.Cała obsługa hotelu stanowi jeden zgrany zespół.Wszyscy bardzo uprzejmi i pomocni,zaczynając od recepcji,poprzez restaurację i na SPA kończąc.
Posiłki smaczne i zróżnicowane,godziny posiłków to mistrzostwo świata 8-11 śniadania, 16-20 obiadokolacje.SPA profesjonalne z doskonalą obslugą i dobrymi kosmetykami.
Położenie hotelu z dala od miejskiego zgiełku,blisko biedronki,netto i tesco.
Pokój czysty,chociaż w naszym przypadku trochę mały,ale z balkonem i widokiem na góry.
Jedyny mankament to telewizor,czas na zmiane.
Wrócimy tu na pewno.

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokoje z balkonami w większości widok na góry.
1  Dziękujemy, Bogdan T
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Anna G, Kierownik, Hotel Nowa SkiOdpowiedź udzielona 23 września 2014

Dziękujemy za recenzję i uwagi. Mamy nadzieję, że z czasem uda nam się wymienić telewizory na nowsze. Przy następnej okazji, zachęcamy do skonsultowania rozmiaru pokoju z Działem Rezerwacji. Postaramy się o większy pokój, jeżeli tylko będzie to możliwe. Część z naszych pokoi uwzględnia możliwość dostawki, co przekłada się na ich rozmiar i komfort pobytu. Zapraszamy!

Zrecenzowano: 20 września 2014

Bardzo dobra lokalizacja, bardzo miła obsługa, jedzenie na wysokim poziomie - lekkość potraw w smaku i strukturze - pyszne. Pokoje czyste i wygodne - Polecam bo warto wybrać ten hotel w Karpaczu. Z miłą chęcią zawitam ponownie.

1  Dziękujemy, Elpajorro

My zaś z przyjemnością ponownie Państwa ugościmy :-) Dziękujemy za odwiedzenie nas i opinię!

Zrecenzowano: 20 września 2014 z urządzeń przenośnych

Hotel w bardzo dobrym położeniu, z balkonu widok na strumyk i Śnieżkę. Pokoje czyste jedzenie dobre. Miła obsługa. Świetna "altana" z miejscem do grilowania. Hotel dość duży a mimo to cisza i spokój. Polecam wszystkim.

Data pobytu: wrzesień 2014, podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, murek82

Dziękujemy za polecenie nas i dobrą ocenę. Zapraszamy do ponownego odwiedzenia naszego hotelu!

Zrecenzowano: 17 września 2014

5.doskonałe miejsce do zwiedzania Karpacza i okolic,
6.jakość i ilość posiłków zaskakujące - różnorodne, obfite i smaczne,
7.duże , wygodne pokoje/ przynajmniej ten nasz /,
8.oferta spa godna polecenia,
9.planujemy z żoną ponowny pobyt.

Wskazówka dotycząca pokojów: prawdopodobnie na wyższych piętrach ładniejszy widok na dolinkę i na Śnieżkę/z żoną byliśmy na parterze/
  • Data pobytu: wrzesień 2014, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, zbigniew w

Dziękujemy za szczegółową i pozytywną recenzję :-) Nawiązując do punktu 9 - czekamy i zapraszamy!