“Serdeczne polecam.”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 8 dodatkowych witryn!
Hotel Nowa Ski
Miejsce nr 3 wśród 29 hoteli w Karpaczu
Zrecenzowano 16 października 2014

Świetne miejsce aby odpocząć,dobra lokalizacja z widokiem na góry, obsługa i personel na plus. W SPA relaks i odnowa.Jedzenie smaczne , każdy coś dla siebie wybierze. Napewno tam wrócimy i polecimy znajomym.

• Data pobytu: październiku 2014
2  Dziękujemy, Julita F
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Anna G, Kierownik, Hotel Nowa SkiOdpowiedź udzielona 22 października 2014

Przyjemnością będzie gościć Państwa ponownie :-) Dziękujemy i zapraszamy!

Napisz recenzję
Hotel Nowa Ski — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 7 października 2014

Jeżeli cenicie sobie najwyższą obsługę, dbałość o klienta i profesjonalizm to doskonały wybór. Pokoje przestronne, czyste. Hotel bardzo przestronny, w żadnym miejscu nie ma poczucia zbyt dużej ilości gości.

Wskazówka dotycząca pokojów: Polecam pokoje z widokiem na Śnieżkę.
  • Data pobytu: październiku 2014, podróż z rodziną
2  Dziękujemy, MichalZakrzewski
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Anna G, Kierownik, Hotel Nowa SkiOdpowiedź udzielona 10 października 2014

Dziękujemy za pozytywną opinię :-) Zapraszamy w każdej chwili!

Zrecenzowano 20 września 2014

Wybralismy ten hotel ze wzgledu na bardzo dobre opinie i z cała pewnością mogę dodać jeszcze jedną- excellent.Cała obsługa hotelu stanowi jeden zgrany zespół.Wszyscy bardzo uprzejmi i pomocni,zaczynając od recepcji,poprzez restaurację i na SPA kończąc.
Posiłki smaczne i zróżnicowane,godziny posiłków to mistrzostwo świata 8-11 śniadania, 16-20 obiadokolacje.SPA profesjonalne z doskonalą obslugą i dobrymi kosmetykami.
Położenie hotelu z dala od miejskiego zgiełku,blisko biedronki,netto i tesco.
Pokój czysty,chociaż w naszym przypadku trochę mały,ale z balkonem i widokiem na góry.
Jedyny mankament to telewizor,czas na zmiane.
Wrócimy tu na pewno.

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokoje z balkonami w większości widok na góry.
  • Data pobytu: wrześniu 2014, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Bogdan T
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Anna G, Kierownik, Hotel Nowa SkiOdpowiedź udzielona 23 września 2014

Dziękujemy za recenzję i uwagi. Mamy nadzieję, że z czasem uda nam się wymienić telewizory na nowsze. Przy następnej okazji, zachęcamy do skonsultowania rozmiaru pokoju z Działem Rezerwacji. Postaramy się o większy pokój, jeżeli tylko będzie to możliwe. Część z naszych pokoi uwzględnia możliwość dostawki, co przekłada się na ich rozmiar i komfort pobytu. Zapraszamy!

Zrecenzowano 20 września 2014

Bardzo dobra lokalizacja, bardzo miła obsługa, jedzenie na wysokim poziomie - lekkość potraw w smaku i strukturze - pyszne. Pokoje czyste i wygodne - Polecam bo warto wybrać ten hotel w Karpaczu. Z miłą chęcią zawitam ponownie.

• Data pobytu: wrześniu 2014, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Elpajorro

My zaś z przyjemnością ponownie Państwa ugościmy :-) Dziękujemy za odwiedzenie nas i opinię!

Zrecenzowano 20 września 2014 z urządzeń przenośnych

Hotel w bardzo dobrym położeniu, z balkonu widok na strumyk i Śnieżkę. Pokoje czyste jedzenie dobre. Miła obsługa. Świetna "altana" z miejscem do grilowania. Hotel dość duży a mimo to cisza i spokój. Polecam wszystkim.

Data pobytu: wrześniu 2014, podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, murek82

Dziękujemy za polecenie nas i dobrą ocenę. Zapraszamy do ponownego odwiedzenia naszego hotelu!

Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Karpacz)
w odległości 1.1 km
Hotel Greno
Nr 5 z 29 w lokalizacji Karpacz
Liczba recenzji: 121
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Hotel Nowa Ski? Podziel się wrażeniami!

Hotel Nowa Ski — dodatkowe informacje

Adres: ul. Mostowa 9, Karpacz 58-540, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Województwo dolnośląskie > Karpacz
Udogodnienia:
Bar/salon Bezpłatne śniadanie Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Bezpłatny parking Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt) Restauracja Obsługa pokojowa Usługa przewozu Apartamenty Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych Transport na lotnisko
Styl hotelu:
Miejsce nr 3 wśród 29 hoteli w Karpaczu
Zakres cen: 164 zł–286 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:3-gwiazdkowy — Hotel Nowa Ski 3*
Liczba pokoi: 34
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm TripOnline SA, Booking.com i Hotels.com, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Hotel Nowa Ski. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?