Zrecenzowano: 21 sierpnia 2014

Hotel w bardzo ładnym miejscu , parking monitorowany , pokoje czyste sprzątane codziennie , jedzenie dobre jest solarium pokój dla dzieci jakuzzi mała siłownia , bilard miła obsługa na recepcji panie zawsze pomogą do centrum kilka minut spacerkiem

Wskazówka dotycząca pokojów: Dla 3 osób polecam studio dwuosobowe pokoje tez są dość duże
  • Data pobytu: sierpień 2014, podróż ze znajomymi
2  Dziękujemy, Justyna Z
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Anna G, Kierownik, Hotel Nowa SkiOdpowiedź udzielona 1 września 2014

Dziękujemy za odwiedzenie naszego hotelu i podzielenie się opinią. Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano: 26 lipca 2014

spokojna okolica, można wypocząć i się odstresować, bardzo miła obsługa zawsze uśmiechnięta, czułam się dopieszczona, bardzo dobre jedzenie - polecam ciasto czekoladowe, jest przepyszne, dbają o czystość i miłą atmosferę. Będę polecać wszystkim i sama na pewno tam wrócę z rodziną

Wskazówka dotycząca pokojów: w pokojach od frontu słychać szum strumienia górskiego - jest bardzo kojący
  • Data pobytu: czerwiec 2014, podróż z rodziną
2  Dziękujemy, Barbara R
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Anna G, Kierownik, Hotel Nowa SkiOdpowiedź udzielona 31 lipca 2014

Dziękujemy za odwiedzenie naszego hotelu i pozytywną opinię. Zapraszamy ponownie, postaramy się, aby każdy pobyt u nas był gwarancją dobrego wypoczynku!

Zrecenzowano: 1 czerwca 2014

Hotel pięknie położony co jest jego atutem. Fantastyczna i miła obsługa spełniły nasze najśmielsze oczekiwania.Piękne, czyste pokoje, pyszna kuchnia, miłe Panie z recepcji, kelnerzy, kelnerki, masażystki i pozostałe osoby.Wszystko na 6.Wszystkim naszym znajomym będziemy go polecać a sami z pewnością jeszcze tu wrócimy.Hotel godny polecenia, tak trzymać.

Mieczysław i Urszula

Wskazówka dotycząca pokojów: Polecam nr pokoju 203, narożny i jasny
  • Data pobytu: maj 2014, podróż z ukochaną osobą
3  Dziękujemy, Mieczysław F
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Anna G, Kierownik, Hotel Nowa SkiOdpowiedź udzielona 13 czerwca 2014

Dziękujemy za miłe słowa i bardzo pozytywną opinię :-) Zapraszamy w każdej chwili!

Zrecenzowano: 22 kwietnia 2014

Hotel położony jest trochę na uboczu, co zapewnia ciszę i spokój, ale nie sprawia trudności komunikacyjnych, nawet osobom będącym bez samochodu (można skorzystać z transportu, oferowanego przez hotel, po uprzednim zgłoszeniu takiej potrzeby w recepcji).
Posiłki bardzo smaczne, urozmaicone i pięknie, estetycznie podane. Z proponowanego codziennie jadłospisu zawsze można wybrać coś dla siebie oraz dla dziecka ( proponowane są nawet dania przeznaczone specjalnie dla dzieci). Jedyną wadę stanowić tu może powtarzalność menu w kolejnych tygodniach, co pewnego znaczenia nabiera jednak ewentualnie dopiero przy dłuższym pobycie. Zarówno w pokojach, jak i w całym obiekcie jest bardzo czysto, dobrze utrzymana jest także strefa spa. Szczególnie mocną stroną hotelu jest jednak jego personel ( zarówno obsługa recepcji i restauracji, jak i dyrekcja).Wszyscy, bez wyjątku, bardzo mili i pomocni. Ewentualne problemy rozwiązywane są natychmiast, w sposób dogodny dla gości. Profesjonalizm personelu nie ogranicza się jednak wyłącznie do sprawnej obsługi, ale obejmuje także indywidualne traktowanie potrzeb gości oraz umiejętności tworzenia wyjątkowo miłej, przyjaznej atmosfery, która powoduje, że hotel Nowa Ski jest miejscem, do którego chce się wracać. Gorąco polecam!

• Data pobytu: luty 2014, podróż z rodziną
3  Dziękujemy, Daria S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Anna G, Kierownik, Hotel Nowa SkiOdpowiedź udzielona 24 kwietnia 2014

Dziękujemy za wyczerpującą recenzję i wysoką ocenę! Atmosferę miejsca tworzą przede wszystkim ludzie. Dlatego staramy się, aby kontakt z naszym personelem zawsze był pozytywnym doświadczeniem. Bardzo nas cieszy, kiedy możemy przeczytać, że udaje nam się tworzyć miejsce, do którego chce się wracać :-) Dziękujemy i zapraszamy ponownie w każdej chwili!

Zrecenzowano: 9 kwietnia 2014

Bardzo fajnie położony hotel w zacisznym miejscu, z dużym parkingiem i fajną przeszkloną werandą restauracyjną. Obsługa hotelowa bardzo miła. Posiłki smaczne. Podczas śniadania wybiera się z dostępnego menu co się chce na obiadokolację, co może świadczyć o tym, iż obiadokolacje są przygotowane ze świeżych produktów. W hotelu czysto i przytulnie. Faktycznie minusem jest brak basenu ale dostępne jest jaccuzi, bilard, solarium i SPA co może pozwolić na ustalenie swojego grafiku podczas pobytu. Hotel godny polecenia. Cena przystępna. Obsługa SPA bardzo sympatyczna!!!:)

• Data pobytu: marzec 2014, podróż z ukochaną osobą
2  Dziękujemy, Tomato85

Dziękujemy za dodanie opinii i polecenie nas! Postaramy się, aby każda osoba, która przeczyta tę rekomendację i wybierze nasz hotel, wróciła od nas równie zadowolona :-) Zapraszamy!