“Godny polecenia!”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 8 dodatkowych witryn!
Hotel Nowa Ski
Miejsce nr 3 wśród 29 hoteli w Karpaczu
Zrecenzowano 28 sierpnia 2014

Bardzo wygodne i czyste pokoje (sprzątane codziennie), do tego bardzo miła i pomocna obsługa. Duży plus to monitorowany parking. Śniadania wliczone w cenę pokoju różnorodne i smaczne. W hotelu można odpocząć, a gdy pogoda nie dopisze w górach - tak jak nam - do dyspozycji gości pozostawia jest sauna, jacuzzi, czy bilard. Dodam jeszcze, że bardzo dobra sieć Wi-fi.

• Data pobytu: sierpniu 2014, podróż z ukochaną osobą
3  Dziękujemy, MalgorzMl
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Anna G, Kierownik, Hotel Nowa SkiOdpowiedź udzielona 1 września 2014

Dziękujemy za pozytywną opinię :-) Cieszymy się, że Państwa pobyt był udany, pomimo nie najlepszej pogody. Hotelowa sieć Wi-Fi była w tym roku modernizowana - tym bardziej miło nam słyszeć, że spełnia wymagania naszych Gości. Zapraszamy do odwiedzenia nas w przyszłości!

Napisz recenzję

Zrecenzowano 21 sierpnia 2014

Hotel w bardzo ładnym miejscu , parking monitorowany , pokoje czyste sprzątane codziennie , jedzenie dobre jest solarium pokój dla dzieci jakuzzi mała siłownia , bilard miła obsługa na recepcji panie zawsze pomogą do centrum kilka minut spacerkiem

Wskazówka dotycząca pokojów: Dla 3 osób polecam studio dwuosobowe pokoje tez są dość duże
  • Data pobytu: sierpniu 2014, podróż ze znajomymi
2  Dziękujemy, Justyna Z

Dziękujemy za odwiedzenie naszego hotelu i podzielenie się opinią. Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 26 lipca 2014

spokojna okolica, można wypocząć i się odstresować, bardzo miła obsługa zawsze uśmiechnięta, czułam się dopieszczona, bardzo dobre jedzenie - polecam ciasto czekoladowe, jest przepyszne, dbają o czystość i miłą atmosferę. Będę polecać wszystkim i sama na pewno tam wrócę z rodziną

Wskazówka dotycząca pokojów: w pokojach od frontu słychać szum strumienia górskiego - jest bardzo kojący
  • Data pobytu: czerwcu 2014, podróż z rodziną
2  Dziękujemy, Barbara R
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Anna G, Kierownik, Hotel Nowa SkiOdpowiedź udzielona 31 lipca 2014

Dziękujemy za odwiedzenie naszego hotelu i pozytywną opinię. Zapraszamy ponownie, postaramy się, aby każdy pobyt u nas był gwarancją dobrego wypoczynku!

Zrecenzowano 1 czerwca 2014

Hotel pięknie położony co jest jego atutem. Fantastyczna i miła obsługa spełniły nasze najśmielsze oczekiwania.Piękne, czyste pokoje, pyszna kuchnia, miłe Panie z recepcji, kelnerzy, kelnerki, masażystki i pozostałe osoby.Wszystko na 6.Wszystkim naszym znajomym będziemy go polecać a sami z pewnością jeszcze tu wrócimy.Hotel godny polecenia, tak trzymać.

Mieczysław i Urszula

Wskazówka dotycząca pokojów: Polecam nr pokoju 203, narożny i jasny
  • Data pobytu: maju 2014, podróż z ukochaną osobą
3  Dziękujemy, Mieczysław F
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Anna G, Kierownik, Hotel Nowa SkiOdpowiedź udzielona 13 czerwca 2014

Dziękujemy za miłe słowa i bardzo pozytywną opinię :-) Zapraszamy w każdej chwili!

Zrecenzowano 22 kwietnia 2014

Hotel położony jest trochę na uboczu, co zapewnia ciszę i spokój, ale nie sprawia trudności komunikacyjnych, nawet osobom będącym bez samochodu (można skorzystać z transportu, oferowanego przez hotel, po uprzednim zgłoszeniu takiej potrzeby w recepcji).
Posiłki bardzo smaczne, urozmaicone i pięknie, estetycznie podane. Z proponowanego codziennie jadłospisu zawsze można wybrać coś dla siebie oraz dla dziecka ( proponowane są nawet dania przeznaczone specjalnie dla dzieci). Jedyną wadę stanowić tu może powtarzalność menu w kolejnych tygodniach, co pewnego znaczenia nabiera jednak ewentualnie dopiero przy dłuższym pobycie. Zarówno w pokojach, jak i w całym obiekcie jest bardzo czysto, dobrze utrzymana jest także strefa spa. Szczególnie mocną stroną hotelu jest jednak jego personel ( zarówno obsługa recepcji i restauracji, jak i dyrekcja).Wszyscy, bez wyjątku, bardzo mili i pomocni. Ewentualne problemy rozwiązywane są natychmiast, w sposób dogodny dla gości. Profesjonalizm personelu nie ogranicza się jednak wyłącznie do sprawnej obsługi, ale obejmuje także indywidualne traktowanie potrzeb gości oraz umiejętności tworzenia wyjątkowo miłej, przyjaznej atmosfery, która powoduje, że hotel Nowa Ski jest miejscem, do którego chce się wracać. Gorąco polecam!

• Data pobytu: lutym 2014, podróż z rodziną
3  Dziękujemy, Daria S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Anna G, Kierownik, Hotel Nowa SkiOdpowiedź udzielona 24 kwietnia 2014

Dziękujemy za wyczerpującą recenzję i wysoką ocenę! Atmosferę miejsca tworzą przede wszystkim ludzie. Dlatego staramy się, aby kontakt z naszym personelem zawsze był pozytywnym doświadczeniem. Bardzo nas cieszy, kiedy możemy przeczytać, że udaje nam się tworzyć miejsce, do którego chce się wracać :-) Dziękujemy i zapraszamy ponownie w każdej chwili!

Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Karpacz)
w odległości 1.1 km
Alpejski Hotel
Nr 14 z 29 w lokalizacji Karpacz
Liczba recenzji: 52
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Hotel Nowa Ski? Podziel się wrażeniami!

Hotel Nowa Ski — dodatkowe informacje

Adres: ul. Mostowa 9, Karpacz 58-540, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Województwo dolnośląskie > Karpacz
Udogodnienia:
Bar/salon Bezpłatne śniadanie Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Bezpłatny parking Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt) Restauracja Obsługa pokojowa Usługa przewozu Apartamenty Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych Transport na lotnisko
Styl hotelu:
Miejsce nr 3 wśród 29 hoteli w Karpaczu
Zakres cen: 162 zł–245 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:3-gwiazdkowy — Hotel Nowa Ski 3*
Liczba pokoi: 34
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, TripOnline SA i Hotels.com, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Hotel Nowa Ski. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?