“Smacznie i z widokiem”
Wiszące Tarasy — recenzja

Wiszące Tarasy
Nr 7 wśród 81 Restauracje (Karpacz)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje

Miejsce odwiedziliśmy przy okazji naszej wizyty w Karpaczu.
Zajęliśmy miejsce na dworze, skąd ładnie widać okoliczne wzniesienia.
Zamówiliśmy kluseczki karkonoskie oraz placek po zbójnicku. Kluseczki okazały się kluskami:-) podobne do litewskich cepelinów. Wypełnione mięskiem i polane suto skwarkami. Z zasmażana kapusta pycha. Porcja dla mnie nie do dokończenia. Chłopak jadł placka. Chwalił sobie mięso- nie było zbyt tłuste.
Wrażenia z miejsca bardzo pozytywne. Ceny rozsądne. Porcje spore. Obsługa przyjazna. Widok bardzo ładny. Polecamy!

Dziękujemy, Szczypior_Mieta

Pyszne jedzenie za rozsadną cene. Piekne widoki z tarasu, przemila obsluga, super miejsce do lezakowania

Dziękujemy, Anna C

Jedzenie bardzo dobre. Zawsze multum ludzi i trzeba poczekać z 15 minut na leżaku. Ciekawe jest to ze bardzo szybko podają zamówienia. Porcje bardzo duże i dobre. Polecam żurek w chlebie.

Dziękujemy, muni3k

Jedzenie b dobre, smacznie doprawione. Ilość glodomorów olbrzymia ale obsługa bardzo sprawna. Na posiłek czekaliśmy max 10 min co umożliwia podziwianie pięknej panoramy.

Dziękujemy, 353grzegorzk

Konieczna rezerwacja lub czekanie na lezaczku. Widok piekny, lecz parasole czesciowo go zaslaniaja. Jedzenie - srednie/dobre. Ciezko z parkowaniem. Warto dla widokow.

Dziękujemy, magdalenam763

Wiszące Tarasy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Karpacz, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Wiszące Tarasy? Podziel się wrażeniami!