Karpacz

“Polecam”
Wiszące Tarasy — recenzja

Wiszące Tarasy
Nr 7 wśród 81 Restauracje (Karpacz)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje

Pyszne jedzenie za rozsadną cene. Piekne widoki z tarasu, przemila obsluga, super miejsce do lezakowania

Dziękujemy, Anna C

Jedzenie bardzo dobre. Zawsze multum ludzi i trzeba poczekać z 15 minut na leżaku. Ciekawe jest to ze bardzo szybko podają zamówienia. Porcje bardzo duże i dobre. Polecam żurek w chlebie.

Dziękujemy, muni3k

Jedzenie b dobre, smacznie doprawione. Ilość glodomorów olbrzymia ale obsługa bardzo sprawna. Na posiłek czekaliśmy max 10 min co umożliwia podziwianie pięknej panoramy.

Dziękujemy, 353grzegorzk

Konieczna rezerwacja lub czekanie na lezaczku. Widok piekny, lecz parasole czesciowo go zaslaniaja. Jedzenie - srednie/dobre. Ciezko z parkowaniem. Warto dla widokow.

Dziękujemy, magdalenam763
Zrecenzowano 16 września 2019 z urządzeń przenośnych

Długo szukaliśmy restauracji w Karpaczu którą moglibyśmy szczerze polecić. Po kilku średnio przyjemnych doświadczeniach w lokalnych restauracjach w końcu trafiliśmy do Wiszących tarasów. Przepiękny widok na karkonosze, miła i szybka obsługa noi przede wszystkim pyszne jedzenie (duże porcje). Obowiązkowy punkt na mapie Karpacza.

Dziękujemy, damianbY2791SK

Wiszące Tarasy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Karpacz, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Wiszące Tarasy? Podziel się wrażeniami!