“Widoki”
Wiszące Tarasy — recenzja

Wiszące Tarasy
Nr 6 wśród 81 Restauracje (Karpacz)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam tę restauracje na pewno ze względu na widoki które są piękne z tarasu restauracji jedzenie naprawdę dobre porcje duże jeden minus w środku restauracji strasznie gorąco w ciepły dzień lepiej siedzieć na tarasie a jak brak miejsca to lepiej poczekać aż miejsce zwolni się na tarasie bo tam naprawdę dużo ludzi przychodzi a w środku jest strasznie. Polecam

Dziękujemy, Podrozniczka1314

Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Godne polecenia na rodzinny obiad.
Zamówiliśmy żurek - na prawdę pyszny. Następnie placki ziemniaczane, placek po węgiersku oraz kluchy karkonowskie z kapusta zasmażana. Wszystko pyszne, jednak w niektórych potrawach trochę brakowało przypraw.
Miła, sprawna obsługa. Chwilę trzeba było zaczekać na stolik, ale obsługa wskazała miejsca siedzące, w których można było poczekać.
Dodatkowo przepiękny widok z tarasu lokalu.

Dziękujemy, 953kornelia
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Poszlismy z rodzina Wiszacych Tarasow sugerujac sie dobrymi opiniami .
Zamowilismy wszyscy pierogi Ruskie .
Ciasto bardzo mieciutkie I naprawde pyszne jedynie co wszyscy po pierwszym Kęsie wyczulismy to przyprawione Maggi . tragedia profanacja pieroga ruskiego .
Cebulka , pieprz I sol w dobrych proporcjach I byloby super .
Serwis niestety malo profesjonalny w szegolnosci pan .
Ocena Srednia za widok:( jakby nie bylo Maggi w pierogach to ocena bylaby wyzsza.

Dziękujemy, Monika_sztaj
Zrecenzowano 2 września 2019

bardzo przeciętne jedzenie, po ocenach nastawiłam się na coś naprawdę dobrego, jako najlepsza restauracja w Karpaczu podaje suche polędwiczki sos grzybowy bez grzybów i zimne kluski, brak surówek do wyboru.

Dziękujemy, Kasia J
Zrecenzowano 1 września 2019

Po recenzjach innych bywalców tej restauracji miałam większe oczekiwania co do dań....zamówiłam filet z indyka z żurawiną i oscypkiem i opiekanymi ziemniakami....kotlet suchy,ziemniaki również wypieczone że aż suche....nie było najgorzej,ale raczej tam nie wrócimy.

Dziękujemy, Anes1983

Wiszące Tarasy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Karpacz, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Wiszące Tarasy? Podziel się wrażeniami!