“Smaczne, domowe jedzenie”
Wiszące Tarasy — recenzja

Wiszące Tarasy
Nr 6 wśród 81 Restauracje (Karpacz)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Godne polecenia na rodzinny obiad.
Zamówiliśmy żurek - na prawdę pyszny. Następnie placki ziemniaczane, placek po węgiersku oraz kluchy karkonowskie z kapusta zasmażana. Wszystko pyszne, jednak w niektórych potrawach trochę brakowało przypraw.
Miła, sprawna obsługa. Chwilę trzeba było zaczekać na stolik, ale obsługa wskazała miejsca siedzące, w których można było poczekać.
Dodatkowo przepiękny widok z tarasu lokalu.

Dziękujemy, 953kornelia

Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Poszlismy z rodzina Wiszacych Tarasow sugerujac sie dobrymi opiniami .
Zamowilismy wszyscy pierogi Ruskie .
Ciasto bardzo mieciutkie I naprawde pyszne jedynie co wszyscy po pierwszym Kęsie wyczulismy to przyprawione Maggi . tragedia profanacja pieroga ruskiego .
Cebulka , pieprz I sol w dobrych proporcjach I byloby super .
Serwis niestety malo profesjonalny w szegolnosci pan .
Ocena Srednia za widok:( jakby nie bylo Maggi w pierogach to ocena bylaby wyzsza.

Dziękujemy, Monika_sztaj
Zrecenzowano 2 września 2019

bardzo przeciętne jedzenie, po ocenach nastawiłam się na coś naprawdę dobrego, jako najlepsza restauracja w Karpaczu podaje suche polędwiczki sos grzybowy bez grzybów i zimne kluski, brak surówek do wyboru.

Dziękujemy, Kasia J
Zrecenzowano 1 września 2019

Po recenzjach innych bywalców tej restauracji miałam większe oczekiwania co do dań....zamówiłam filet z indyka z żurawiną i oscypkiem i opiekanymi ziemniakami....kotlet suchy,ziemniaki również wypieczone że aż suche....nie było najgorzej,ale raczej tam nie wrócimy.

Dziękujemy, Anes1983
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Próbowaliśmy zjeść w Wiszących Tarasach kilkukrotnie, lecz nigdy nie mogliśmy się tam dostać ze względu na ilość ludzi. Był to dla nas jasny sygnał, że miejsce cieszy się powodzeniem, a co za tym idzie jest warte odwiedzenia - zresztą świadczyła o tym również ilość pozytywnych recenzji w internecie. Wybraliśmy się tam dziś - tym razem ze wcześniejszą rezerwacją i spodziewaliśmy się naprawdę dobrej kuchni. Rozczarowanie. Placek po węgiersku bez smaku. Nie wiem czy kucharz w pośpiechu zapomniał go doprawić, ale był wręcz jałowy. O gulaszu serwowanym do placka nie wspomnę. Mięso było ciągnące, gumowe. Sałatka z warzywami okazała się być sałatą lodową z pomidorami i dwoma plasterkami ogórka. Polędwiczki z kluskami śląskimi i borowikami (DANIE DNIA!!!) - całkowicie suche, a do tego... trzy, maluteńkie kawałki borowików. Pierś z indyka z oscypkiem również sucha. Żeberka były dobre. Odradzam przyjście do tego miejsca - strata czasu i pieniędzy.

Dziękujemy, jbieel

Wiszące Tarasy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Karpacz, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Wiszące Tarasy? Podziel się wrażeniami!