“Nie polecam ”
Wiszące Tarasy — recenzja

Wiszące Tarasy
Nr 7 wśród 81 Restauracje (Karpacz)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Próbowaliśmy zjeść w Wiszących Tarasach kilkukrotnie, lecz nigdy nie mogliśmy się tam dostać ze względu na ilość ludzi. Był to dla nas jasny sygnał, że miejsce cieszy się powodzeniem, a co za tym idzie jest warte odwiedzenia - zresztą świadczyła o tym również ilość pozytywnych recenzji w internecie. Wybraliśmy się tam dziś - tym razem ze wcześniejszą rezerwacją i spodziewaliśmy się naprawdę dobrej kuchni. Rozczarowanie. Placek po węgiersku bez smaku. Nie wiem czy kucharz w pośpiechu zapomniał go doprawić, ale był wręcz jałowy. O gulaszu serwowanym do placka nie wspomnę. Mięso było ciągnące, gumowe. Sałatka z warzywami okazała się być sałatą lodową z pomidorami i dwoma plasterkami ogórka. Polędwiczki z kluskami śląskimi i borowikami (DANIE DNIA!!!) - całkowicie suche, a do tego... trzy, maluteńkie kawałki borowików. Pierś z indyka z oscypkiem również sucha. Żeberka były dobre. Odradzam przyjście do tego miejsca - strata czasu i pieniędzy.

Dziękujemy, jbieel

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwsza wizyta ale na pewno wrócimy. Godzina czekania na stolik ale to normalne w sezonie. Na szczęście było warto. Potrawy świeże i smaczne. Porcje uczciwe. Widoki z tarasu rewelacyjne. A żeberka to po prostu poezja

Dziękujemy, Rafal_Szoszew
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Czy można zepsuć golonkę? Okazuje się, że tak... Byliśmy po raz trzeci w Wiszących Tarasach i niestety po raz ostatni. Dzisiejsza wizyta okazała się porażką. Zamówiony barszcz był bez smaku, kwaśnica poprawna. Flaki bez szału. Żurek smaczny. Na drugie danie kotlet schabowy sensowny, pierogi średnie, ale najgorsze to golonka! Niby w warzywach, ale chemicznych w smaku. Sama golonka była totalnie wygotowana- zrobiono na niej chyba hektolitr zupy. Generalnie miała tylko teksturę mięsa- szkoda prosiaka na takie „danie”. Plus daję za organizację stolików i sympatycznego Pana ogarniającego temat. Nie zmienia to faktu, że do trzech razy sztuka i już nie wrócimy. Szkoda, bo było to sprawdzone miejsce w Karpaczu, ale się zepsuło.

Dziękujemy, grzegorzpw
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, w przystępnych cenach. Porcje bardzo duże, typowa polska kuchnia m.in, rosół, golonka i placki ziemniaczane. Jedzenie przyprawione bardzo dobrze do tego piękny widok. Polecam!

Dziękujemy, Monika120
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Jedzenie było smaczne a przede wszystkim było swieze. Porcje duże. Obsługa bez Zarzutu. Miejsce z ładnym widokiem. Polecam

Dziękujemy, Magda M

Wiszące Tarasy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Karpacz, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Wiszące Tarasy? Podziel się wrażeniami!