“Do trzech razy sztuka”
Wiszące Tarasy — recenzja

Wiszące Tarasy
Nr 7 wśród 81 Restauracje (Karpacz)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Czy można zepsuć golonkę? Okazuje się, że tak... Byliśmy po raz trzeci w Wiszących Tarasach i niestety po raz ostatni. Dzisiejsza wizyta okazała się porażką. Zamówiony barszcz był bez smaku, kwaśnica poprawna. Flaki bez szału. Żurek smaczny. Na drugie danie kotlet schabowy sensowny, pierogi średnie, ale najgorsze to golonka! Niby w warzywach, ale chemicznych w smaku. Sama golonka była totalnie wygotowana- zrobiono na niej chyba hektolitr zupy. Generalnie miała tylko teksturę mięsa- szkoda prosiaka na takie „danie”. Plus daję za organizację stolików i sympatycznego Pana ogarniającego temat. Nie zmienia to faktu, że do trzech razy sztuka i już nie wrócimy. Szkoda, bo było to sprawdzone miejsce w Karpaczu, ale się zepsuło.

Dziękujemy, grzegorzpw

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, w przystępnych cenach. Porcje bardzo duże, typowa polska kuchnia m.in, rosół, golonka i placki ziemniaczane. Jedzenie przyprawione bardzo dobrze do tego piękny widok. Polecam!

Dziękujemy, Monika120
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Jedzenie było smaczne a przede wszystkim było swieze. Porcje duże. Obsługa bez Zarzutu. Miejsce z ładnym widokiem. Polecam

Dziękujemy, Magda M
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Moja ulubiona restauracja w Karpaczu, choć od mojej ostatniej wizyty sporo się zmieniło - Niestety w wielu aspektach na gorsze. Jedzenie nie jest już tak dobre, jak kiedyś w moim odczuciu. Wszystkie stoliki pozajmowane, czas oczekiwania bardzo często sięga nawet 30 minut lub dłużej.

Dziękujemy, Tomek0990
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Polecam placek po węgiersku, kwaśnicę z żeberkiem, naleśniki z serem. Ceny przeciętne, drugie danie za ok. 25-35 zł.. Obsługa bardzo sprawna, mimo ciągłej kolejki szef sali super ogarniał.Piękny widok z tarasu i swojska atmosfera.

Dziękujemy, Irmina K

Wiszące Tarasy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Karpacz, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Wiszące Tarasy? Podziel się wrażeniami!