Karpacz

“Obiad z rodzina ”
Wiszące Tarasy — recenzja

Wiszące Tarasy
Nr 7 wśród 81 Restauracje (Karpacz)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, w przystępnych cenach. Porcje bardzo duże, typowa polska kuchnia m.in, rosół, golonka i placki ziemniaczane. Jedzenie przyprawione bardzo dobrze do tego piękny widok. Polecam!

Dziękujemy, Monika120

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Jedzenie było smaczne a przede wszystkim było swieze. Porcje duże. Obsługa bez Zarzutu. Miejsce z ładnym widokiem. Polecam

Dziękujemy, Magda M
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Moja ulubiona restauracja w Karpaczu, choć od mojej ostatniej wizyty sporo się zmieniło - Niestety w wielu aspektach na gorsze. Jedzenie nie jest już tak dobre, jak kiedyś w moim odczuciu. Wszystkie stoliki pozajmowane, czas oczekiwania bardzo często sięga nawet 30 minut lub dłużej.

Dziękujemy, Tomek0990
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Polecam placek po węgiersku, kwaśnicę z żeberkiem, naleśniki z serem. Ceny przeciętne, drugie danie za ok. 25-35 zł.. Obsługa bardzo sprawna, mimo ciągłej kolejki szef sali super ogarniał.Piękny widok z tarasu i swojska atmosfera.

Dziękujemy, Irmina K
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa, dobre piwko, piękne widoki, świetna obsługa, pieski mile widziane, bardzo dużo miejsca.

Dziękujemy, Inspiracje

Wiszące Tarasy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Karpacz, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Wiszące Tarasy? Podziel się wrażeniami!