“Jeśli to jest numer jeden, to jak jest w tych gorszych?! ”
Wiszące Tarasy — recenzja

Wiszące Tarasy
Nr 3 wśród 79 Restauracje (Karpacz)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 8 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Zwiedzeni opiniami na TripAdvisor byliśmy tam dzisiaj i my.
Pomidorowa, ceppeliny i sałatka góralska. Wszystko było zjadliwe, choć słabo doprawione i w zasadzie mdłe.
I można by rzec, że opinia powinna być średnia, a nie zła, gdyby nie palacze. No i popielniczki - a więc zachęta do palenia.
Taras czy nie, jeśli jest plac zabaw dla dzieci palenie jest nielegalne! Nie mówiąc, że nieprzyjemne.
Podsumowując: smaki średnie, a smród dymu to gwóźdź do trumny.

Termin wizyty: czerwiec 2017
2  Dziękujemy, sy1wester

Zrecenzowano 6 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy dwukrotnie w ciągu tygodnia. Trafiliśmy zachęceni opiniami i nie żałujemy. Bardzo smaczne jedzenie. Rosół czy zupa serowa pyszności. Placki ziemniaczane chrupiące i nietłuste. Żeberka kruche i rozpadające się. Dorsz i schabowy bardzo smaczne. Restauracja zawsze pełna więc lepiej rezerwować stolik dzień wcześniej. Obsługa bardzo miła.

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, Magdalena N
Zrecenzowano 5 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy kwaśnicę, placek po węgiersku i żeberka. Wszystko smaczne i sprawnie podane. Wszyscy byliśmy bardzo zadowoleni. Tak więc pozostało mi tylko potwierdzić opinię większości użytkowników - excelent.

Dziękujemy, oskar49
Zrecenzowano 5 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Dotarłem po ocenach z tripadvisor na szczescie:) Jedzenie pyszne miła obsługa smaczna herbatka i grzane wino polecam. Wejście zaskakuje , piękny widok z okna

Dziękujemy, aleksanderba
Zrecenzowano 4 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Kolejne miejsce , które warto odwiedzić w Karpaczu. Wybieraliśmy się tam trzy dni niestety chętnych było zawsze dużo i musieliśmy się obejść smakiem na szczęście w ostatni dzień nam się udało i warto było próbował pare razy . Jedzenie pyszne , nie czuć tłuszczu jak w większości knajp a porcje mega duże ( dla mnie nie do zjedzenia) cena nie wygórowana , obsługa przemiła . Polecam w 100%!!!

Dziękujemy, 629_anetan

Wiszące Tarasy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Karpacz, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Wiszące Tarasy? Podziel się wrażeniami!